Vytvořte si slavnostní vlny bez použití kulmy. S těmito účesy oslníte i na silvestrovské párty

Woman Lying on Purple Surface

Období mezi Vánoci a Silvestrem se nese ve znamení návštěv a domácí pohody, kterou všichni milujeme. Neodmyslitelným vrcholem tohoto období je pak Silvestr. Silvestrovské oslavy si bezesporu zasluhují něco extra. A jak jinak zazářit, než s originálním účesem?

Asymetricky umístěný drdol je skvělý k výrazným náušnicím

Foto: Shutterstock

Pokud si ke svému silvestrovskému outfitu chystáte vzít výrazné šperky, pak je pro vás jako dělaný asymetrický drdol na boku s ozdobným copánkem. Pro tento účes je klíčový objem. Ideální je, když jsou vaše vlasy natočené kulmou.

Hřívu si rozdělte na poloviny. První část upevněte do culíku, aby vám nepřekážela. Z druhé části zapleťte šikmý copánek, jehož konec bude směřovat ke spodní části culíku. Obě části spojte dohromady gumičkou a vznikne vám jeden culík. Culík upevněte a zafixujte lakem na vlasy.

V dalším kroku takticky rozvolněte pramínky. Jednotlivé vlnky z copánku postupně povytahejte, čímž se začne tvořit drdol. Pramínky vlasů tvořící drdol „načechrejte“ do objemu. Opět zafixujte lakem na vlasy, aby účes vydržel všechna vaše taneční čísla.

Není nad klasiku v podobě vyčesaného drdolu

Foto: Shutterstock

Nechte vyniknout své lícní kosti a vsaďte na elegantní vyčesaný drdol. Tento účes je jednoduchý a zabere vám pár minut. Vlasy sčešte do hladkého culíku. Neposedné baby vlásky uhlaďte voskem nebo olejíčkem na vlasy, který je zkrotí.

Z culíku vytáhnete silnější pramen vlasů, který zatím ponechte volný. Druhý pramen učesejte do typického drdolu a připevněte pinetkou. Z uvolněného pramene zapleťte copánek, který obmotáte kolem drdolu. Díky tomu nebude vidět ani gumička ani pinetka. Naopak získáte krásný účes, se kterým budete za opravdovou dámu.

Copánkový culík, který bude chtít každý prozkoumat

Foto: Shutterstock

Tento účes vám zabere trochu více času. Konečný výsledek ale bude stát za to! Vlasy učesejte do vysokého hladkého culíku. Z vrchní části culíku oddělte slabý pramínek vlasů, který zamotáte kolem gumičky, abyste ji schovaly.

Teď přijde těžká práce. Kolem celé délky culíku vytvořte jemný copánek. Pomozte si typickým zaplétáním copánku, kdy přidáváte pramínky vlasů navíc (jako je tomu například u francouzského copánku). Garantujeme vám, že tento účes budete mít pouze vy!

Pevné vlny za použití pásku od županu

Nechcete si zbytečně ničit vlasy, ale toužíte po krásných pevných vlnách? Máme pro vás super tip! Klíčem k úspěchu je obyčejný pásek od županu.

Vlasy umyjte běžným způsobem, do konečků zapracujte váš oblíbený přípravek na podporu objemu. Poté už jen jednotlivé pramínky obmotejte kolem pásku od županu. Konce připevněte gumičkou. Takto ponechejte vlasy minimálně 3 hodiny, nejlépe však přes noc. A krásný účes je na světě. Jednoduché, že?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.