Slavná modelka Emily Ratajkowski zveřejnila sexy těhotenské snímky

Modelka Emily Ratajkowski čeká své první miminko. A rozhodla se o svou radost podělit i s fanoušky na sociálních sítích. Ve spolupráci s duem profesionálních fotografů vytvořila kolekci černobílých snímků, které si nyní můžete prohlédnout i vy.

Exkluzivní černobílé fotografie těhotné Ratajkowski

Emily se rozhodla zvěčnit nejšťastnější období jejího života na exkluzivních snímcích. Fanoušci si nyní mohou prohlédnout dvě černobílé fotografie z dílny profíků Inez & Vinoodh. Na snímcích Ratajkowski pózuje nahá a ukazuje bříško s dítětem. Účes i líčení zvolila přirozené a decentní.

https://www.instagram.com/p/CLChq2hsyXq/

Vlasy jí volně splývají po zádech. O make-up v glam stylu se postaral profesionální make-up artist Hung Vanngo. Jemně zvýraznil kontury a také oči za pomocí kouřového líčení. V době, kdy fotografie vznikly, byla Emily ve 33. týdnů, tedy chvíli před porodem. Na Instagramu k fotkám napsala:

„Jsem moc ráda, že pro mě tento výjimečný moment v mém životě zvěčnili mí nejbližší přátelé a kolegové, @inezandvinoodh. Děkuji vám! Na fotce jsem v 33. týdnu.“

Na jednom ze snímků se Ratajkowski dívá přímo do kamery. Zároveň pod něj napsala, že jde o poslední ze snímků z této kolekce, který zveřejní.

„Už budu končit. Tohle je poslední snímek z 33. týdne. Díky I&V.“

https://www.instagram.com/p/CLCJgZUMsKQ/

Fotografové uveřejnili snímek navíc

Inez & Vinoodh ale uveřejnili ještě jeden snímek navíc. Na této fotografii je modelka vyfocená ze strany. Na sobě má tenkou noční košilku, která vypadá jak pro panenku. Fotografové k příspěvku napsali:

„Sladké sny s nastávající maminkou, děkujeme za důvěru. Více uveřejníme zítra. Líbáme, IV. @hungvanngo @jimmypaulhair ♥️ #emilyratajkowski #baby #love.“

https://www.instagram.com/p/CLDqlEMlE6X/

Jde o vůbec první dítě modelky Emily Ratajkowski a jejího manžela, herce a producenta, Sebastiana Bear-McClard. Ratajkowski těhotenství oznámila minulý rok v říjnu.

Jak se vám fotografie líbí? Co říkáte na focení v těhotenství? Napište nám do komentářů.