Svět obletěla smutná zpráva. Kasia Lenhardt, úspěšná modelka a bývalá přítelkyně fotbalisty Bayernu Mnichov Jerome Boatenga, spáchala týden po rozchodu s fotbalovou hvězdou sebevraždu.

Německý fotbalista požádal o uvolnění a možnost odcestovat zpátky domů z aktuálně probíhajícího Mistrovství světa ve fotbale klubů poté, co se dozvěděl o této tragédie. Dle TheSun.co.uk byla Kasia Lenhardt nalezena v úterý ve svém bytě bez známek života. Modelce bylo 25 let a vychovávala syna jménem Noah, kterého měla z předchozího vztahu.

Vztah s německým reprezentantem připomínal spíše jízdu na horské dráze. Modelka svého ex-partnera údajně často osočovala z nevěry a dle informací z médií mu i vyhrožovala, že zařídí, aby přišel o možnost vychovávat své tři děti, které má fotbalista rovněž z předchozích vztahů. Fotbalista se však bránil a na modelce nenechal nit suchou. Rozchod pak nikoho nepřekvapil.

Poslední příspěvek na modelčině instagramu značil spíše nový začátek. Bohužel, modelka jej myslela nejspíše jinak, než veřejnost.

Modelčinu smrt oznámila veřejnosti její kamarádka Sara Kulka prostřednictvím instagramu. Ve svém příspěvku se vyjádřila poněkud záhadně. Z jejích slov však plyne, že modelčina smrt byla vyústěním mediální smršti, která se na mladou modelku hrnula ze všech stran.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments