Slavná modelka a ex-přítelkyně hvězdy Bayernu Mnichov spáchala týden po rozchodu sebevraždu. V den 6. narozenin svého syna

Svět obletěla smutná zpráva. Kasia Lenhardt, úspěšná modelka a bývalá přítelkyně fotbalisty Bayernu Mnichov Jerome Boatenga, spáchala týden po rozchodu s fotbalovou hvězdou sebevraždu.

https://www.instagram.com/p/CKl_dwjl40M/
https://www.instagram.com/p/CKlUxlEFGCi/
https://www.instagram.com/p/CIF47Rvlc-1/
https://www.instagram.com/p/CG-Sf1jlfVu/

Německý fotbalista požádal o uvolnění a možnost odcestovat zpátky domů z aktuálně probíhajícího Mistrovství světa ve fotbale klubů poté, co se dozvěděl o této tragédie. Dle TheSun.co.uk byla Kasia Lenhardt nalezena v úterý ve svém bytě bez známek života. Modelce bylo 25 let a vychovávala syna jménem Noah, kterého měla z předchozího vztahu.

Vztah s německým reprezentantem připomínal spíše jízdu na horské dráze. Modelka svého ex-partnera údajně často osočovala z nevěry a dle informací z médií mu i vyhrožovala, že zařídí, aby přišel o možnost vychovávat své tři děti, které má fotbalista rovněž z předchozích vztahů. Fotbalista se však bránil a na modelce nenechal nit suchou. Rozchod pak nikoho nepřekvapil.

Poslední příspěvek na modelčině instagramu značil spíše nový začátek. Bohužel, modelka jej myslela nejspíše jinak, než veřejnost.

https://www.instagram.com/p/CK0Ya3mlkkv/

Modelčinu smrt oznámila veřejnosti její kamarádka Sara Kulka prostřednictvím instagramu. Ve svém příspěvku se vyjádřila poněkud záhadně. Z jejích slov však plyne, že modelčina smrt byla vyústěním mediální smršti, která se na mladou modelku hrnula ze všech stran.

https://www.instagram.com/p/CLJdEIkJC-N/