Slavná influencerka to schytala od svých fanoušků. Ukázala své plnoštíhlé bříško, ale pochopení se nedočkala

closeup photography of pregnant woman wearing blue panty

Influencerka s výraznějším bříškem, kterou na instagramu najdeme pod účtem @brookepaintain, neváhala svým více než 100000 sledujícím ukázat, jak vypadá její bříško v průběhu celého dne. Tedy od rána, před snídaní, po snídani, po obědě a po svačince. Brooke chtěla dodat sebevědomí dalším ženám, které se možná trápí kvůli tomu, jak jejich tělo vypadá. Ona sama je evidentně pyšná na své plnější křivky a nebojí se je prezentovat svým sledujícím. To ale asi ještě netušila, jakých reakcí se dočká!

Popisek videa:

Připomenutí: je normální, že vaše bříško vypadá po jídle větší, protože vaše jídlo musí někam jít, lásky!🌮

Není na tom nic špatného ani ošklivého.. je to vaše tělo, které funguje správně a ukládá vaše jídlo😇

Příjem potravy je také každý den jiný! množství jídla, které jsem snědla jeden den, se úplně liší od množství, které jím jiné dny.. stejně jako se pro mě každý den liší druhy jídla🤍 mým cílem je naplnit mé tělo a mou duši způsobem, který mi dává skvělý pocit 🥰 Byla bych ráda, kdybyste dělali totéž🥹💕

V komentářové sekci se to jen hemžilo nevybíravými názory, které místy hraničily až s urážkami. Mnoho lidí kritizovalo, že se influencerka cpe nezdravým jídlem a ještě se tím chlubí. Umírněnější komentáře jen poukazovaly na to, že její počínání je nezdravé. Někteří jí doporučovali jíst méně. Uživatel s přezdívkou @josh_supreeeem rovnou influencerku poslal do tělocvičny. A tento komentář získal více než 2000 lajků.

Tělesná pozitivita je důležitá

Tělesná pozitivita je důležitý koncept, který nám připomíná, že všichni jsme jedineční a krásní takoví, jací jsme. S ohledem na plnoštíhlé ženy je tato myšlenka zvláště relevantní, protože společnost často klade nerealistické standardy krásy a tělesného ideálu. Je čas přehodnotit tyto nátlaky a začít uznávat a oslavovat různorodost tělesných typů.

Plnoštíhlé ženy mají právo na stejnou míru sebevědomí a lásky k sobě jako kdokoli jiný. Jejich těla jsou jedinečná a krásná v rámci svého vlastního kontextu. Je důležité si uvědomit, že velikost těla nemá vliv na hodnotu osoby. Každý má právo na štěstí, zdraví a sebeúctu bez ohledu na svou postavu.

Tělesná pozitivita znamená, že bychom měli přestat srovnávat sebe nebo druhé s nereálnými obrázky prezentovanými v médiích. Tyto obrázky jsou často upravené, a tím nespravedlivě zkreslují náš pohled na tělesnou krásu. Plnoštíhlé ženy mají právo být viděny, respektovány a reprezentovány v médiích a reklamách stejně jako ženy s jinými tělesnými typy.

Důležité je také zdůraznit, že tělesná pozitivita neznamená ignorovat zdraví. Je možné být plnoštíhlým a zároveň žít zdravý a aktivní životní styl. Zdraví by mělo být prioritou pro každého, bez ohledu na tělesnou velikost, a mělo by být podporováno bez stigmatizace a s důrazem na sebekrásu a sebeúctu.

Posilování tělesné pozitivity mezi plnoštíhlými ženami může pomoci vytvořit společnost, která je více inkluzivní a respektuje různorodost tělesných typů. Je na čase přestat s odsuzováním a kritikou a začít s podporou a uznáním plnoštíhlých žen za to, kým jsou, a za jejich pozitivní přínosy do naší společnosti. Tělesná pozitivita je cesta k většímu sebevědomí, štěstí a harmonii s vlastním tělem.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.