Skutečné letní výprodeje módy začínají až v srpnu

Konečně jsou tu! Slevy, na které čekáme po celý rok – letní výprodeje. V srpnu můžete v drtivé většině obchodů s módou za hubičku koupit kousky, které se vám nechtělo kupovat za plnou cenu. Otázkou ale zůstává, kdy vychytat tu správnou chvilku, abyste vyrazila i třeba s kamarádkou na nákupy a za největšími slevami v roce? 

20 – 30 % sleva nic neznamená

Slevy jsou v obchodech po celý rok. S blížícím se koncem sezóny jsou samozřejmě přítomny ve větší míře. Jinak ale najdete po celý rok oblečení ve slevách 20 – 30%. Jedná se o kousky, které nejdou na odbyt tak, jak se očekávalo nebo se jedná o kousky, které nemají příliš kvalitní materiál, mohou to být také zásoby ze skladů z předchozích sezón, kterých se obchody potřebují zbavit. Tyto slevy ale neznamenají nic ve srovnání s letními výprodeji.

[easy-image-collage id=68665]

Správný moment k nákupům ve slevách? Jednoznačně srpen

Pokud chcete vyrazit na velké nákupy a nakoupit za opravdu výrazné slevy až 70 %, právě teď je ta správná chvíle. Příchod měsíce srpna znamená čas vyklidit letní kolekci a naskladnit kolekci podzimní. Proto je právě srpen tím nejlepším období k nákupům módy.

Nemají vaši velikost? Navštivte e-shop

Mnoho obchodních řetězců má kromě kamenných obchodů také eshopy. Vyhlídla jste si před měsícem nádherný krajkový overal, který prostě musíte mít, protože je ve velké slevě, ale v kamenném obchodě mají jen velikost XS? Pak mrkněte na e-shop daného prodejce. V eshopu je větší pravděpodobnost, že budou mít váš vysněný kousek v té správné velikosti. Oblečení si navíc můžete často nechat zaslat na prodejnu a poté tam jenom vyzvednout. Doprava bývá rovněž zdarma.

Nakupte základní kousky využitelné po celý rok

Abyste z letních výprodejů „vytřískala“ co nejvíce, držte se základního pravidla – nakupujte basic kousky. Ty totiž využijete po celý rok. Ať už se jedná o tílka, trička s krátkým i dlouhým rukávem. I obyčejné bílé basic tričko udělá neskutečnou parádu, když k němu obléknete například stylové sáčko. A co teprve vaše radost, když takový kousek koupíte do 100,- Kč? Vzhůru na letní výprodeje.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.