Padesátka na krku? Inspirujte se stylem mladistvé Simony Krainové

Modelka Simona Krainová brzy oslaví své padesáté narozeniny. Nutno uznat, že na svůj věk vypadá skvěle a především postavu jí mohou závidět i ženy výrazně mladší. Pojďme se podívat, v čem tkví tajemství jejího mladistvého vzhledu. 

Simona se v minulosti přiznala, že podstoupila některé drobné plastické zákroky. Zároveň je ale toho názoru, že je to soukromá věc každé ženy a nehodlá sdělovat nějaké podrobnosti. Byla také tváří kliniky Yes Visage. V dnešním článku se ale zaměříme na jiné věci, díky kterým si Simona udržuje svůj mladistvý vzhled.

Aktivní život

Simona je vášnivou sportovkyní. Je to aktivní žena, která své tělo ráda trápí v posilovně, nebojí se ani náročných túr. V oblibě má například běh nebo surfing. Díky tomu se těsně před padesátkou může pyšnit štíhlou a vysportovanou postavou.

Vytříbený vkus

Jedním z tajemství věčného mládí nejen Simony je oblékat se mladistvě.

Je škoda vidět na první pohled pohlednou ženu, která si zbytečně přidává roky tím, jak se obléká. Na jednu stranu si říkáme, že je na každém z nás, jak se oblékáme a můžeme nosit cokoliv, co se nám zamane. Je ale škoda být za šedou myšku.

Simona se obléká vkusně, mladistvě, ale zároveň přiměřeně svému věku. Nesnaží se že všech sil vypadat jako dvacítka. 

Děti jako smysl života

Simonu naplňuje péče o její dva synky, kteří jí dělají jen samou radost. Starat se o dvě děti je samozřejmě náročné, ale dokáží člověka nabít neuvěřitelnou energií. Jelikož jsou oba kluci již starší, má Simona také čas na sebe.

Jak vidíte, recept mladistvého vzhledu Simony Krainové je nakonec docela jednoduchý. Sportovat, starat se o svůj zevnějšek, trávit čas se svými dětmi a se svými blízkými a zkrátka si užívat života. V tom to celé je.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Simona_Krainov%C3%A1


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!