Simona Krainová si založila profil na OnlyFans a zájem o tuto síť se v Česku během jednoho dne zdvojnásobil

Sociální síť OnlyFans je fenomén dnešní doby. Platforma původně vznikla za účelem umožnit tvůrcům obsahu nabízet exkluzivní obsah svým fanouškům prostřednictvím jednoduché online platby. Z platformy se ale velmi rychle stalo místo, kde se většina tvůrců “specializuje” na eroticky laděný obsah. A padesátiletá Simona Krainová nově patří mezi početnou skupinu českých modelek, které svůj obsah na OnlyFans nabízí.

Simona má aktuálně k 26.10. už 3 600 odběratelů. Měsíční předplatné na OnlyFans může být od 4,99 do 49,99 dolarů. Modelka si vybrala cenu 19,90 dolarů (zhruba 450 korun).

Jak uvádí server Frekvence 1, Několik modelek z České republiky se na síti OnlyFans řadí dokonce mezi 1 % nejvíce vydělávajících z celého světa! Například dívka s uměleckým jménem Xholakys si v nejlepších měsících vydělá i 3 miliony Kč. Mezi další známé české Onlyfans modelky patří Kafu, která se na sítích prezentuje jako „holčička“ a přitom na OnlyFans dává velmi peprný obsah.

Nestárnoucí sexsymbol Simona Krainová, která i po padesátce vypadá jako bohyně, se už po pár dnech na OnlyFans zařadila také do elitní skupiny top 1 % tvůrců z Česka!

Sociální síť je v Česku oblíbená

V Česku dokonce existuje specializovaná marketingová a komunikační agentura ONLY100, která se zabývá pomocí se správou účtů dívek na síti OnlyFans a marketingovou propagací jejich profilů. “Zásadní na OnlyFans je content, který dívky ukazují svým platícím fanouškům. Máme jasně změřeno, že čím více dobrého a zajímavého obsahu dívka postupně na svůj profil dává, tím více peněz si dokáže vydělat. Dívky, kterým jako agentura pomáháme si průměrně vydělávají od 1000 do 10 000 EUR měsíčně.”, prozradil nám Jan Harvilla, zakladatel agentury ONLY100.

Jan Harvilla založil před lety síť donuterií Donuter Donuts, kterou pak prodal a své marketingové a manažerské zkušenosti vrhnul do peprnější práce. Pomáhá tak českým modelkám správně nastavit profil a co nejlépe vytěžit komunikaci s fanoušky. K tomu založil katalog OnlyFans modelek.

“Tato sociální síť neumožňuje filtrovat podle kategorií nebo třeba podle země původu. A tak jsme založili katalog nejzajímavějších modelek Only100.cz, kde budeme mít maximálně 100 dívek, s kompletně vyplněným profilem. A tak každý fanoušek si v katalogu může vybrat ty, které ho zajímají. A s těmi třeba jen pokecat v chatu, nechat si poslat zajímavá videa a fotky a trochu se pobavit.”, dodává Jan Harvilla.

Simona Krainová víří české vody šoubyznysu pravidelně

Topmodelka a herečka Simona Krainová se nechala slyšet, že na OnlyFans sdílí fotky, které by jí například Instagram okamžitě zablokoval. O svém zamčeném profilu tak začaly přemýšlet další české modelky a celebrity jako například Alice Bendová.

“V den, kdy si Simona Krainová založila profil na OnlyFans se zájem o tuto síť Česku během jednoho dnes zdvojnásobil. Ukázala tak, že sociální síť zaměřená na ostřejší fotky a videa, která na ostatních sociálních sítích být nesmí, není jen pro hvězdy erotického průmyslu. Ale pro kohokoliv, koho baví ukazovat své tělo a ví, že za nahlédnutí za placenou bránu měsíčního členství, jim fanoušci zaplatí slušné peníze. Každý menší částku, ale při stovkách fanoušků se dostáváme k výdělkům v řádech tisíců dolarů.”, doplňuje Harvilla.

Zdroj info: Extra.cz, Frekvence1.cz


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.