Trápí vás silnější stehna? Se správnou sukní uděláte z nedostatku svou přednost

My ženy jsme k sobě mnohdy velmi kritické. Především pak když jde o naši postavu. Často se snažíme naše tělesné nedostatky co nejvíce skrýt a upíráme si tím nespočet módních kousků, u kterých se domníváme, že je nemůžeme nosit. Jedním z takových kousků jsou sukně. Se správným střihem sukně ale můžete z nedostatku udělat svou přednost.

Správný střih sukně je základ

Na sukně střihu mini raději rovnou zapomeňte. Tato délka vám slušet nebude. Podobně je tomu také se sukněmi těsně přiléhajícími k tělu. Ty by totiž ještě zvýraznily vaše silná stehna, čímž by vám opticky přidaly ještě dalších pár kilo navíc. Správný střih sukně je základ každého odzbrojujícího outfitu.

Pro ženy se silnějšími stehny jsou dokonalou volbou sukně delšího střihu sahající ke kolenům. Slušet vám budou tzv. áčkové sukně, které upoutají pozornost na pas a volný střih spodní části schová vaše silná stehna, se kterými jste si doteď nevěděly rady. Skvěle vám padnou také sukně boho stylu, které jsou volné a vzdušné.

Foto: Shutterstock

Optické klamy jsou vaší tajnou zbraní

Pokud vás trápí silnější stehna a hledáte sukni, která by tento váš „nedostatek“ skryla, optické klamy jsou vaší tajnou zbraní. Není žádným tajemstvím, že pomocí vzorů a barev můžete opticky prodloužit vaše nohy, ale i ubrat pár kilo. Jaké vzory jsou pro vás jako dělané a kterým se naopak vyhnout?

Vyhýbejte se výrazným vzorům

Ačkoliv vás možná láká vyzkoušet nějakou extravagantní sukni s květinovým vzorem, pro vás je bohužel tento vzor pasé. Je sice krásný, ale vašemu typu postavy by mohl spíše uškodit.

Květinový vzor si raději nechejte na nějaký módní doplněk, jako třeba kabelku. Podobným problémem mohou být také výrazné křiklavé barvy, které vaší postavě nemusí lichotit.

Na tento styl raději zapomeňte, Foto: Shutterstock

Vsaďte na neutrální barevné tóny a svislé pruhy

Nadčasová černá nikdy nevyjde z módy. Sukně v tomto nesmrtelném odstínu by ve vašem šatníku neměly chybět. Perfektně ale budete vypadat také v trendy béžové.

Berte to z té lepší stránky. Můžete se módně vyřádit při výběru vašeho topu a módních doplňků. Pro oživení outfitu zvolte sukně se svislými pruhy. Pomocí nich docílíte optického zeštíhlení vašich stehen a zároveň také prodloužení postavy.

Foto: Shutterstock

Tip: Nezapomeňte na podpatky. Skvěle padnoucí sukně vám v kombinaci s podpatkami dodá zdravé sebevědomí a dobrou náladu.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.