Šikovné módní triky, se kterými vyčarujete svůdné ženské křivky

Říkejte si, co chcete, ale muži na ženách milují smyslné křivky. Ačkoli si každá druhá přeje být hubená a mít postavu modelky, perfektně štíhlá postava s sebou přináší i jisté nedostatky – jako například absenci ženských tvarů, které jsou v očích mužů zatraceně sexy.

Jak si vyčarovat ženské proporce, když vám je příroda nenadělila? Možná máte krásně štíhlou postavu, hodnou modelky z přehlídkového mola, ale přesto toužíte po svůdných křivkách. Jak si je vykouzlit?

Noste bílý vršek – přitáhne pozornost a přidá centimetry k dobru

Bílá barva je nejen neuvěřitelně univerzální a elegantní, ale zároveň i velmi šikovná – dokáže totiž vyčarovat pár centimetrů i tam, kde doopravdy nejsou. A to je tajemství, které se vám určitě bude hodit.

Naučte se nosit bílé vršky, které se dají snadno kombinovat a zajistí vám nenuceně elegantní vzhled, ale zároveň vás udělají trochu širší, díky čemuž získáte přitažlivé ženské proporce.

Nebojte se světlých džín – přidají vám na kráse

Je všeobecně známo, že černé nebo třeba tmavě modré džíny dokážou opticky zeštíhlit. To je sice super fígl, ale rozhodně ne pro ty z vás, které si naopak chtějí na proporcích trochu přidat.

V tom případě zní naše rada velmi jednoduše: vyměňte tmavé džíny za světlé a sledujte, co se stane s vašimi stehny a zadečkem. Na pohled budou působit širší a smyslnější. A to přece chcete, ne?

Vsaďte na áčkové sukně – zajistí vám plné ženské křivky

Jestli v něčem budete vypadat neskonale žensky, svůdně, smyslně a přitom něžně a jemně, pak jsou to áčkové sukně. Žádné ženě by alespoň jedna neměla chybět, především pak těm, které si přejí vypadat kypřejší.

Sukně áčkového střihu je sama o sobě hodě výrazná, takže počítejte s tím, že díky ní strhnete pozornost svým směrem. Mimo to ale zajistí, že vaše spodní polovina těla bude na pohled působit širší nežli ta horní. O tom, že pod sukní schováváte sexy ženské křivky tak nebude jediný pochyb.

Foto: Pexels.com, H&M, Pinterest.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.