Zima je pro milovnice módy skvělým obdobím nejen kvůli kabátům, kozačkám a doplňkům, ale také kvůli společenským šatům. Začíná totiž sezóna večírků a plesů, na které se těšíme po celý rok. Co si letos vzít na sebe, abyste byla za hvězdu? Mrkněte se na naše trendy.

Také už se vám diář plní nejrůznějšími večírky a plesy a začínáte si pomalu zoufat nad tím, že ve skříni nemáte žádnou společenskou róbu? Na letošní sezónu 2018/2019 nám módní návrháři připravili krásné společenské šaty, kterým dominuje krajka, asymetrické modely a celá řada různých ramínek a vykrojení dekoltů a zad. Nebojte se experimentovat.

Krajka na vánoční večírek i do divadla

Ženy milují krajky už několik staletí a chybu s nimi neuděláte ani v letošní sezóně. Krajkový můžete mít celý vrchní díl šatů, rukáv nebo jen ozdobu kolem dekoltu. Nezapomeňte ale, aby šaty zdobené krajkou sahaly až na zem. Elegantní dojem umocníte jednoduchými střevíčky, třeba v luxusním zlatém designu.

Hluboký dekolt vytvaruje hrudník

Přemýšlíte, jak vyčarovat oslnivý dekolt, i když vás příroda tolik neobdarovala? Pomozte si opticky. Kouzla svede hluboký tvarovaný výstřih, či letošní trend, špagetová ramínka! Vyzkoušet můžete i další fígle, třeba řasení, zdobení a různé aplikace v oblasti dekoltu. Hra s dekoltem funguje ale i naopak. Ňadra vám opticky zvětší i šaty s vázáním za krk.

Rozevláté nebo pouzdrovky?

Máte strach zkusit pouzdrové šaty, protože máte silnější pozadí? Tak si vzpomeňte na Nicki Minaj, Kim Kardshian a další celebrity, které své obrovské pozadí milerády obtahují. Nebojte se zvýraznit své křivky ani vy! Ať už se rozhodnete pro klasické pouzdrovky nebo šaty ve střihu mořské panny, sázkou na jistotu je černá, ale chybu neuděláte ani tmavě modrou, která společenským šatům kraluje dlouhodobě. Nezapomeňte ale, že současné trendy velí odhalit záda a nebát se velkých výstřihů.

Odhalená ramena a asymetrie

Asymetrie se v módě drží už několikátou sezónu a letos se o slovo hlásí i mezi šaty. Zkuste třeba róbu s jedním ramínkem, nebo zešikmeným dekoltem a ukažte světu odhalená ramena. Pokud vám bude na večírku chladno, jednoduše si přes ramena přehodíte vaše oblíbené sáčko.

Načítání...

Diskuze