Ofina je kapitola sama o sobě. Už dávno rozdělila svět na dva tábory. Jeden ji miluje a nedá na ni dopustit. Druhý na ně nemá odvahu a je zásadní odpůrce. Ať už se řadíte kamkoliv, máme pro vás novinku pro letošní sezónu jaro / léto, která vás překvapí stejně jako nás. Seznamte se s baby bangs. 

Módní přehlídky udávají módní trendy

Každoroční módní přehlídky těch nejluxusnějších světových značek neudávají pouze módní trendy, ale také trendy v líčení a účesech. Málo kdo ale čekal, že když se na módních přehlídkách objeví snad ten nejextravagantnější střih ofiny, bude z toho boom, který se okamžitě stane žhavou novinkou pro jaro / léto 2019.

Baby bangs spíše jako módní doplněk

Prvotní a hlavní účel ofiny je zakrytí vysokého čela. Pomocí ofiny tak docílíte zvýraznění celého obličeje. To ale neplatí u baby bangs. Tento typ ofiny je vhodný především pro ženy, které mají výrazné lícní kosti, ostřejší rysy a především pak velkou dávku sebevědomí. Vyhnout by se jí rozhodně měly ženy kulatého obličeje, kterým by tento střih mohl spíše uškodit.

Šikmo, zubatě, rovně

Střihům baby bangs se meze nekladou. Na Fashion Week 2019 po celém světě se objevila v různých provedeních od zubatou po rovně střiženou, která patří mezi nejoblíbenější.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze