Seznamte se s Güntherem a Brittou. Nejstylovějším párem v seniorském věku

Móda nezná hranic! Britt Kanja a její partner Günther Krabbenhöft jsou toho důkazem. Ač už jsou oba seniory, oblékají se s grácií a vkusem. Pokud si myslíte, že se starší lidé nemohou oblékat stylově, pak jste na omylu. Seznamte se s Britt a Güntherem, kteří jsou za hvězdy vždy, ať už jdou za kulturou nebo na večírek.

Důkaz, že v módě na věku nezáleží

Britt a Günther zrají jako víno. Přestože jsou seniory, díky aktivnímu životu mají stále plno elánu. Již od mládi nevynechali jedinou kulturní akci či společenskou událost, na které se mohli blýsknout. A nehodlají toho nechat ani teď. Právě naopak – ať už jdou kamkoliv, vždy se za nimi všichni otáčí a obdivují, jak jim to sluší. Oba milují módu a rádi kombinují outfity, které nikdy nevyjdou z módy.

Günther, který svými outfity kolikrát připomíná i legendární pohádkovou postavu Pana Tau, není na sociálních sítích žádným nováčkem. Již před lety získal na popularitě a vysloužil si přezdívku Hipster Grandpa – hipsterský děda. Jak to, že je pořád tak plný elánu? Vděčí za to prý tanci, který paradoxně objevil až na sklonku života. Od té doby si jde čas od času zaposilovat, ale hlavním zdrojem energie je zkrátka tanec.

Móda byla jeho vášní již od útlého věku

Ač to vypadá docela naopak, paradoxně nikdy v módním průmyslu nepracoval. Vždy si to přál, ale rodiče by nesouhlasili a Günther se nechtěl hádat. Rozhodl se tedy pro dráhu šéfkuchaře. Říká ale, že módu odjakživa miloval.

„Když jsem vyrůstal v Hannoveru, běhali jsme jako kluci v minisukních a na nohou jsme měli sandále jako Římani. Brzy jsme toho ale nechali. Poté jsem se odstěhoval do Kreuzbergu. Oblékal jsem se jako všichni ostatní, převážně do černé. Vždy jsem se však snažil přidat něco originálního, co nikdo jiný neměl.“

řekl v rozhovoru pro Süddeutsche Zeitung.

Günther se dále svěřil, že miluje změny. A především změny v oblékání a stylech. Pro něj móda znamená harmonii mezi tím, co cítíme uvnitř a naším vnějškem.

Jak se vám tento pár líbí? Dokázali byste si představit sami sebe na jejich místech ve stejném věku?

Zdroj info: Marta PR.


Avatar

anmacur

Studentka historických věd a redaktorka na volné noze se zálibou v hudbě, cestování, zdravém životním stylu a také módě.