Překvapte partnera a pořiďte si sexy spodní prádlo. Okořeňte svůj partnerský vztah přitažlivou ingrediencí

Základem každého šatníku je spodní prádlo. V outfitech se jedná o neviditelné oblečení, které pro mnohé zůstává tajemstvím. Uznejte ale samy, necítíte se mnohem více přitažlivě a žensky, když na sobě máte krajkové sexy spodní prádlo než obyčejné a nijak nepropracované, které nosívaly kdysi naše babičky?

Důležitý je správný střih

Než se dostaneme k tomu, které barvy jsou u spodního prádla považovány za nejvíce přitažlivé a lichotivé, je třeba zmínit to nejdůležitější. I to nejvíce stylové spodní prádlo nebude mít žádný boom, když nebude správně padnoucí. Už nejste na základní škole, kdy jste si podprsenku vycpávala, abyste měla větší prsa.

Dnes máme push-up podprsenky, které nám dodají vytoužený objem dekoltu. Ani ten už v dnešní době ale není tolik žádaný. Výhrou pro nás všechny je skutečnost, že stále více mužů konečně preferuje přirozenost. Při výběru spodního prádla tak mějte na mysli, jaká je vaše správná velikost. Jedině tak vám nové spodní prádlo bude lichotit.

„Evropská unie mi připadá jako špatně navržené spodní prádlo; někde je příliš těsné, jinde zase nebezpečně volné.“ řekl Boris Johnson, bývalý premiér Spojeného království. A i když se nejedná o módního návrháře, jeho slova jsou v tomto případě velmi trefná. Co říkáte?

Spodní prádlo zahalené tajemstvím

Nejvíce žádanými barvami spodního prádla jsou černá a červená. Obě barvy jsou dlouhé roky obecně považovány za velmi přitažlivé barevné odstíny, které ženám sluší. Ve skutečnosti jde ale o to, aby barevný odstín spodního prádla působil naprosto jedinečně a unikátně.

Krajkové prádlo v nadčasové černé je sázkou na jistotu, se kterou nikdy neprohrajete. Do svého šatníku byste si ale určitě měla pořídit také barvy, které budou nejen pro vás příjemným osvěžením.

Smaragdově zelená působí sexy a uvolněně

Zelená barva působí uklidňujícím dojmem. Člověku dodává pocit relaxace, bezpečí a klidu. Záleží ovšem také na barevném odstínu zelené. Spodní prádlo ve smaragdově zelené dodá možná pocit relaxace a uvolnění, což je u spodního prádla žádoucí, ale působí také neokoukaně a svěže.

Modrá jako noční obloha

Máte u spodního prádla raději tmavší odstíny? Pak pro vás je ideální volbou tmavě modrá, která připomíná noční oblohu. V krajkovém provedení tomuto prádlu nikdo neodolá. Tento barevný odstín velmi sluší opálené pleti. Jeho velkou předností je také skutečnost, že lichotí každému typu postav. Pokud jste boubelka a přemýšlíte nad pořízením nového spodního prádla, čekají vás dnes zběsilé nákupy v duch modré noční oblohy.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.