Sexy spodní prádlo musí být kvalitní

Proč investovat peníze do něčeho, co okolí stejně neuvidí? Přesně tuto otázku si pokládá mnoho žen. A právě proto nakupují spodní prádlo v levných obchodech, nebo v tržnicích, kde i velikosti podprsenek jsou velmi pochybné.

Pohodlní nade vše

Vybrat správně spodní prádlo je bojový úkol. Nad tímto úkolem snadno vyzrajete, když zvolíte správnou velikost!

Nemáte zrovna velká prsa a myslíte si, že při zvolení větší velikosti podprsenky push up docílíte i opticky většího poprsí? Přesně to je ta chyba, kterou dělá spousta žen.

Aby vaše podprsenka zůstala na svém místě a pevně držela, je třeba sáhnout po té, která dokonale padne vašemu tělu. Ať už je to bralett podprsenka, nebo podprsenka push up, musí těsně obepnout vaše tělo, získáte tak pohodlí a nebudete sama chtít věřit tomu, že na sobě vůbec nějaké spodní prádlo máte.

picmonkey-collage3

Kvalita je lepší než kvantita

Důležitá není jen velikost, ale i střih a materiál, ze kterého je podprsenka ušita. Sázkou na jistotu je luxusní spodní prádlo.

Mezi oblíbené značky spodního prádla patří například Calvin Klein nebo Victoria’s Secret. Tyto značky jsou cenově dostupné. Zároveň jsou také stylovým módním doplňkem.

Tip: Spodní prádlo Calvin Klein je charakteristické tím, že obsahuje výrazný nápis této značky.

Máte průhledný top, nebo košili? Skvělé! Protože přesně s tímto kouskem vynikne vaše luxusní podprsenka ještě víc. Budete se cítit sexy a stylově jako nikdy.

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.