Ráda obměňujete svůj šatník, rozmazlujete se novými kabelkami a nebo se poohlížíte po nové kolekci oblečení vašeho oblíbeného obchodu? Ať tak či tak, máme pro vás jeden prima tip, jak si při nakupování udělat ještě větší radost a ušetřit. A ten zní: Tipli.

Tipli.cz je český cashbackový portál, který dělá radost tím, že vrací svým uživatelům část peněz z nákupů na internetu zpátky. Funguje tak, že se u něj zdarma zaregistrujete, vyhledáte si v něm váš oblíbený obchod a na něj pak přejdete.

A zbytek nákupu? Ten už je takový, jaký ho znáte: objednáte, zaplatíte, radujete se z balíčku. A pak už jen přemýšlíte, jestli si penízky budete u Tipli střádat, nebo si je necháte vyplatit na svůj bankovní účet.

Jak je možné, že utratím peníze a ještě za to nějaké dostanu?

Je to jednoduché. Tipli přivede e-shopu nové zákazníky, a ten se s ním za to rozdělí o část výdělku. A tu část pak připíše Tipli uživateli, který u e-shopu nakoupil. Pro zákazníky je při tom důležité hlavně to, aby do obchodu přešli právě přes Tipli, ten jinak nepozná, komu má peníze vrátit.

Mimo to nabízí Tipli také odměny za registraci, doporučení nebo třeba instalaci doplňku do prohlížeče. Nula tak na vašem účtě nemá šanci. 🙂

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments