Sestavte si ty nejmódnější jarní outfity za méně peněz!

S teplým počasím máme tendenci více tíhnout k módním trendům. Co se bude nosit během letošního jara?

Jarní radost do šatníku

Zima definitivně předala nadvládu jaru a my se tak už nemusíme balit do teplých bund, šál, čepic a rukavic. Praktická otázka toho, zda nám nebude po opuštění bytu chladno, tak definitivně ustoupila požadavku, aby nám to slušelo. S čím letos na jaře zaručeně zabodujete? A jak při nákupech módy ušetřit nemalé částky?

Podle módní bible Vogue se na přehlídkách od New Yorku po Tokio v současné době především objevují trendy, které na první pohled evokují život a radostné emoce. Jako bychom se po dva roky trvající pandemii i vyčerpávajícím konfliktu na Ukrajině zkrátka všichni potřebovali poněkud nadechnout.

Foto: Shutterstock

Pruhy i výrazná textura

Hitem tak budou v první řadě kontrastní černobílé pruhy. Ty se objevuje na kalhotách, topech i na šatech. Zkombinovat je můžete s dalšími odvážnými prvky, jako jsou bílé punčocháče a barevné doplňky do vlasů.

Tip: Ušetřete na nákupech. Aktuální about you sleva dostupná na portále https://buykers.cz/ vám zaručí zajímavou úsporu!

Foto: Shutterstock

Ve vašem šatníku by se taktéž měly ocitnout šaty či topy, které kladou důraz na to, aby vynikla samotná látka. Zkuste originálnímu trend mačkání a řasení, které vystihuje anglické označení „popcorn texture“.

Pokud si podobné svršky pamatujete z 90. let, máte pravdu, návrháři se jimi v aktuální sezóně skutečně inspirovali. Podobně výrazná textura vyžaduje pastelové barvy a jemné vzory. Výhoda číslo jedna? Schovejte žehličku, nebudete ji u této látky potřebovat!

Nápadné vzory ve spojení s mini

Módní trendy pro rok 2022 se jednoznačně neřídí heslem „méně je více“. Naopak, v ulicích bude v tomto období vládnout maximalismus. Pořiďte si tak třeba úzkou žakárovou sukni se zvířecím vzorem nebo oversized pletený cardigan, který doslova hraje všemi barvami.

Pokud si to můžete dovolit, jednoznačně letos do svého šatníku neváhejte zařadit nestárnoucí minisukni. A pozor, na jaře bude opravdu horko. V současné době jsou totiž trendem doslova mikro sukně, které byly k vidění na přehlídce Miu Miu.

Foto: Shutterstock

Tip: Sukně vyniknou nejlépe s nestárnoucími lodičkami. Vybírejte například na ověřeném eshopu Eobuv. Aktuální Eobuv sleva z buykers.cz vám zaručí levnější nákup! 

Květinové potisky patří mezi stálice jarních kolekcí. Letos se však dočkaly obměny. Na sukních i šatech se objevují 3D aplikace ve tvaru květin, které se odkazují na divokou krásu přírody a skvěle oživují klasické kousky.