Spolu s podzimem přichází i období našeho milovaného lenošení. Slunce svítá mnohem déle, než jsme zvyklí, tudíž do práce vstáváme ještě za tmy. A komu by se chtělo za tmy vstávat, že? Pokud si můžete pár minut přispat a lépe tak odstartovat nový pracovní den, rozhodně to udělejte.

S výběrem outfitu si nemusíte lámat hlavu, poradíme vám, jak sestavit outfit během jedné minuty!

Méně je někdy více

Pokud se tímto pravidlem budete řídit, ušetříte si nejen dlouhé postávání před skříní s bádáním nad tím, co si obléci a navíc určitě i váš outfit bude slavit úspěch a to jak u vás, tak i ve vašem okolí.

picmonkey-collage2

Někdy postačí jednoduchý top, džíny, sako, výrazný náhrdelník a můžete vyrazit ať už do práce, do kina či na rande. V jednoduchosti je krása, držte se toho.

Nálada jako nejlepší pomocník

Také se vám často stává, že si předchozí večer připravíte dokonalý outfit ve složení sukně, halenka, kozačky a druhý den ráno máte náladu akorát tak na chundelatý svetr, džíny a kecky? Nemá cenu se přemlouvat k něčemu, v čem byste se celý den necítila dobře. Ve většině případů nás totiž naše ranní nálada provází celým dnem. Ponechejte si původní outfit na jindy, klidně si ho vyfoťte, abyste na něj nezapomněla a sáhněte po tom, v čem hravě přečkáte pracovní den.

picmonkey-collage3

Maximálně tři až čtyři barvy

Tak zní nepsané pravidlo v módě. Při sestavování outfitu mějte na mysli, že překombinováním barev nikoho neoslníte. Vaše kousky by se zbytečně přebíjely a působila byste jako klaun, což určitě nechcete. Vyberte si dvě neutrální barvy, jako je např. černá a bílá a tuto kombinaci rozbijte výraznou barvou, díky které váš outfit bude svěží a zábavný.

picmonkey-collage

Vyzkoušejte třeba podzimní trendy barvy jako je vínová, nebo hořčičně žlutá.

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze