Šatní skříň mnoha z nás ukrývá hotové poklady. I přesto se my ženy často neubráníme oné větě, při které mužům stávají hrůzou vlasy na hlavě. Kolikrát do týdne si řeknete, že nemáte co na sebe, ačkoli váš šatník doslova praská ve švech?

Možná je to tím, že v něm chybí nadčasové kousky, které se dají hravě kombinovat jak mezi sebou, tak s dalšími prvky vašeho šatníku. Přitom stačí tak málo: sestavit si nadčasový základní šatník, se kterým už nikdy zoufale neprohlásíte, že si vlastně nemáte co obléci.

Slim džíny, které skvěle padnou

Džíny milujeme snad úplně všechny. Není žádným tajemstvím, že nám v šatní skříni nesmí chybět. Ačkoli je hledání dokonale padnoucích džínů mnohdy běh na hodně dlouhou trať, investovaný čas se rozhodně vyplatí.

Kvalitní a dobře padnoucí slim džíny totiž jednoznačně unosíte a to klidně na 100+1 způsob. Dají se nosit k topu i tílku, můžete k nim obléknout elegantní halenku nebo delší tuniku, která schová větší zadeček či boky.

Basic bílé tričko, které se snadno kombinuje

Nemít v šatníku minimálně jedno úplně obyčejné čistě bílé tričko se dá mezi námi ženami považovat za zločin. Všechny přece moc dobře víme, že zrovna tenhle kousek má u nás ve skříni své místo a přes to nejede vlak.

Bílé tričko možná na první pohled vypadá nudně, zdání ale klame. Je to naprosto báječný nadčasový kousek, který se ultra lehce kombinuje s dalšími prvky. A vždycky to vypadá skvěle!

Pouzdrová sukně v havraní barvě, se kterou uděláte dojem

Žádná žena se neobejde bez pouzdrové sukně, kterou může vytasit pokaždé, když ze sebe bude chtít vykouzlit elegantní dámu. Proto jistě chápete, že mít ve skříni černou pouzdrovou sukni je jednoduše nutnost.

Jejímu nošení se určitě nebraňte, ba spíše naopak. Noste ji s grácií a hrdostí. Černou pouzdrovou sukni kombinujte s košilí, tričkem i svetrem. Můžete si být jisté, že ať už k ní oblečete cokoli, nikdy neuděláte chybu.

[easy-image-collage id=67242]

Foto: Pexels.com, Mohito, Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments