Kolekce: Nový seriál z módního prostředí poválečné Paříže na českých TV obrazovkách již v neděli

Paříž 1947 Estetické a vždy vkusné široké sukně, úzký pás a elegantní doplňky vystihující krásu ženy v její pravé podstatě. V tomto prostředí se odehrává příběh nového seriálu Kolekce, který už v neděli 1. 7. 2018 můžete spatřit na českých obrazovkách.

Francouzská společnost nedokázala ani v těch nejtěžších dobách po zničující druhé světové válce vyloučit ze svého života krásu. Umělci, designéři a návrháři se formovali v nové společnosti haute couture a dokázali světu, že Paříž má na to, byť jedničkou ve světě módy. Ani designová Itálie či inovativní Amerika nepředčily francouzskou eleganci, která vynikala zejména na modelech originálního módního návrháře Christiana Diora.

Od neděle 1. července budete mít možnost nahlédnout na televizní stanici EPIC DRAMA do inspirujícího světa módy prostřednictvím nového osmidílného seriálu s názvem Kolekce, který Vám ukáže jedinečný styl a život v poválečné Paříži včetně jeho neskrytějších zákoutí.

Inspirativní a nadčasový módní návrhář Claude Sabine (v hlavní roli Tom Riley) přináší nové společnosti přesně to, po čem touží. Jedinečnost, krásu, luxus – fantastické a neobyčejné modely šatů, jež představuje světu pod značkou rodinného podniku House of Sabine.

Úspěšný módní dům House of Sabine však vede Claudův bratr Paul (Richard Coyle), jehož plány a ambice sahají hodně vysoko, a který aspiruje na první příčky světové módy. Cesta za celosvětovým úspěchem vyžaduje mnoho úsilí, Claude se ovšem kromě práce oddává také bohémskému a požitkářskému životu zhýralého Pařížana, čímž ohrožuje úspěch a prosperitu celé rodiny. Jak se dokáže rodinný podnik vypořádat se všemi nástrahami, které přináší úspěch a sláva?

Dramatický příběh o vzniku jedinečných modelů šatů a o tom, co všechno se skrývá za úspěchem světové módní značky, můžete sledovat každou neděli od 1. 7. 2018 ve 22:00 na televizní stanici EPIC DRAMA.  www.epicdrama.cz.

Které šaty ze seriálu jsou podle vás ty nej? Hlasujte v anketě:

[totalpoll id=“15507″]

 

Trailer:


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.