Seriál Gossip Girl hlásí comeback

Také jste se nemohli smířit s koncem seriálu Gossip girl? Máme pro vás skvělou zprávu! Gossip girl se opět vrací na scénu! Má to ale své ale – neboť se jedná o tzv. reebot. Určitě vás zajímá to nejdůležitější – dočkáme se znovu Chucka a Blair? 

6 sérií v 5 letech

Prvního dílu nejznámějšího seriálu o módě jsme se dočkali v roce 2007. Krásných (a však pro nás fanoušky nedostatečně dlouhých) pět let jsme byli závislí na seriálu o intrikách luxusního života na Upper East Side, módě a neskutečných outfitech.

Seriál Gossip girl slavil úspěch, a proto bylo natočeno  6 sérií. S koncem seriálu nebyl ale každý fanoušek spokojený. Někteří dokonce sepisovali petice o natočení jiného alternativního konce. Těmto snahám nebylo vyhověno… až doteď. Seriál se vrací zpátky na televizní obrazovky!

Gossip girl bez původního obsazení

Pokud jste se těšili na původní obsazení seriálu, musíme vás bohužel zklamat. Jedná se o tzv. reebot. Děj se samozřejmě bude znovu odehrávat na Upper East Side, bohužel se ale nedočkáme původní party seriálu, která intriky ovládala bezesporu nejlépe ze všech. Herci se ke comebacku seriálu prozatím nevyjádřili, tak je možné, že se v novém pojetí Gossip girl objeví alespoň pár tváří.

Potvrzených je prozatím deset epizod. Jestli se dočkáme dalších dílů, bude rozhodnuto až podle sledovanosti. My se rozhodně podíváme alespoň na první tři epizody, co vy?

Foto: Faceboom.com/gossipgirl.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.