Modelka Gigi Hadid čeká první dítě

Nečekaná zpráva v posledních dnech obletěla média po celém světě. Modelka Gigi Hadid je těhotná. Otcem samozřejmě nemá být nikdo jiný než její současný přítel, zpěvák Zayn Malik, ke kterému se nedávno již poněkolikáté vrátila.

Vztah této mladé dvojice byl od samého začátku bouřlivý. Několikrát se rozešli a poté se k sobě opět vrátili. Nyní vypadají opět zamilovaně a brzy se dočkají svého prvního potomka.

Jako první s touto informací přišel magazín TMZ, který odkazoval na rodinného příslušníka Gigi, jenž měl její těhotenství potvrdit. Nebylo však jasné, zda se jedná o věrohodný zdroj, a tak především fanoušci čekali na oficiální vyjádření. Toho se dočkali až včera v The Tonight Show Jimmyho Fallona, kde Gigi své těhotenství potvrdila. Podle jejích slov to chtěli se Zaynem oznámit po svém, ale jsou šťastní a na miminko se oba těší.

View this post on Instagram

❤️Summer Loving……. #Family

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid) on

View this post on Instagram

❣️?

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Nyní se pojďme podívat do historie tohoto hvězdného páru. Spekulace o jejich vztahu začaly kolovat v roce 2015. Zayn se ale k tomu tehdy vyjádřil tak, že jsou s Gigi jen dobří přátelé. Když se ale zhruba rok na to Gigi objevila v Zaynově videoklipu k písni Pillowtalk, bylo naprosto jasné, že se mezi nimi něco odehrává. Chemie, která mezi nimi probíhala, by se dala krájet nožem. V lednu 2016 Zayn konečně potvrdil, že s Gigi randí.

Zhruba o dva roky později však přišel nečekaný rozchod, ke kterému se Zayn vyjádřil na svém Twitteru. V říjnu 2018 pak opět začali tvořit pár. O tři měsíce později se ale podruhé rozešli a blízký zdroj se nechal slyšet, že už se k sobě určitě nevrátí. V lednu 2020 se pak dvojice společně ukázala na veřejnosti a v únoru už byli oficiálně opět spolu.

Doufejme, že potomek upevní jejich vztah, který byl jako na horské dráze. Přejeme šťastnému páru mnoho lásky a ať jim vztah tentokrát vyjde.

Foto: Instagram, Shutterstock.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.