Selena Gomez se opět objevila v kampani značky PUMA

Zpěvačka, herečka a producentka Selena Gomez spolupracuje se sportovní značkou Puma už několik sezón. Sama se podílí na vytváření jednotlivých kolekcí. Její fanoušci vědí, že by nepropagovala nic, s čím by byla ona sama velmi spokojená a proto ji následuje milion lidí. Nyní se objevila v kampani „Cali Chase“, které dominuje ležérní elegance.

Jednoduchá, elegantní a stylová – taková je kampaň Cali Chase

Selena Gomez se opět znovu podílela na vytvoření kampaně „Cali Chase“. Nechala se inspirovat osmdesátými léty, což je znát také na propagačních fotografiích, kde v pozadí najdete retro kousky v podobě starého kazeťáku, velkých sluchátek či mikrofonu.

Zpěvačka sama prozradila, že tato spolupráce se sportovní značkou Puma ji dopomohla k volnosti. Především pak nové sportovní tenisky s názvem Cari Bold a Cali Chase. Selena Gomez, která stále bojuje s nemocní lupus, se aktuálně rozhodla pro kariérní pauzu, kdy zastavila natáčení nového alba, vydávání nových písniček i produkování seriálů, aby se věnovala sama sobě. Spolupráci se značkou Puma ale nikdy neodmítne.

Uvolněná a svěží kampaň

V době „dokonalosti“, kterou jsme obklopené především přes sociální sítě, přišla sportovní značka Puma s uvolněnou kampaní, která pomocí Seleny Gomez dokazuje, že i v pohodlném outfitu se může žena cítit krásná a svá. Mrkněte na krátké video, které vzniklo v rámci kampaně CALI.

Foto: Facebook.com/pumaczechrepublic.