Selena Gomez obdivuje vzácnou krásu. V USA boduje se svou značkou kosmetiky Rare Beauty

Zpěvačka Selena Gomez si udělala skvělé jméno v hudebním průmyslu a podařilo se jí proslavit se po celém světě. Své sny si nyní plní také v kosmetice. Založila totiž kosmetickou značku Rare Beauty. Ta všechny překvapila a slaví úspěch v celé USA.

https://www.instagram.com/p/CJrJvRwlX0O/

Důležité je udělat první krok

Po posledním (snad už trvalém) rozchodu se zpěvákem Justinem Bieberem se Selena Gomez rozhodla udělat za minulostí tlustou čáru a věnovat se naplno svému životu.

Vydala úspěšné album, které zpěvačka považuje za nejdůležitější hudební počin ve své kariéře. Písně ji ovlivnily natolik, že dle názvu alba pojmenovala i svou kosmetickou značku – Rare Beauty.

https://www.instagram.com/p/CJq8HXUntVr/

Každý produkt zpěvačka osobně testuje

Selena Gomez je známá tím, že se všem projektům věnuje naplno a osobně se na nich podílí. Jinak tomu není ani s její vlastní kosmetickou značkou. Od samého začátku trávila se svým týmem spoustu času a osobně produkty testovala. Na testování se údajně podíleli i její přátelé a rodina.

https://www.instagram.com/p/CJtuhRAh6wj/

Spolupráce s influencerkami jako marketingový tah

Jakým směrem se Selena Gomez se svou kosmetickou značkou vydá bylo předem jasné. Selena vždy spolupracovala se svými fanoušky. Stále patří mezi nejvíce sledované celebrity na Instagramu. Tohoto úspěchu tedy využila a podobně jako jiné značky zvolila propagaci prostřednictvím oblíbeného influencer marketingu na Instagramu a YouTube. Zpěvačka se tak cítí více propojená se svými fanoušky.

https://www.instagram.com/p/CJH3S2RHcwo/

Kdy bude kosmetická značka Rare Beauty dostupná i České republice zatím není známo. Věříme, že nás ale Selena Gomez a její tým nenechají dlouho čekat.