Selena Gomez a její stylové REVIVAL tour outfity

Selena Gomez – kdysi známá jako herečka Disney channel, v současnosti známá především jako zpěvačka, slaví úspěch se svou novým albem REVIVAL. S tímto albem také vyrazila na šňůru koncertů po celém světě. Mimo jiné bude také POPRVÉ vystupovat v České republice, a to rovnou v O2 areně.

Pokud se na tuto princeznu chystáte také, mrkněte na outfity, na které se můžete těšit.

Že se Selena vyzná v módních trendech, všichni víme. Svědčí o tom spolupráce s mnoha módními návrháři, v poslední době např. s Louis Vuitton, ale také Adidas (Adidas Neo). Její osobitý styl pronikl také do koncertové garderoby, která se už několikrát změnila.

Selena Gomez a její stylové REVIVAL tour outfity 1

První část koncertů Seleny Gomez se uskutečnila v Americe, kde její stylové outfity slavily stejný úspěch jako její koncerty. Po přestěhování celého týmu včetně talentované Seleny do Asie, došlo k další obměně tour outfitů, ve kterých se Selena nechala mimo jiné inspirovat tamní kulturou.

Selena Gomez a její stylové REVIVAL tour outfity 1

Začátkem října se písniček z alba REVIVAL živě dočká také Evropa. Na podzim totiž Selena Gomez odehraje evropskou část Revival tour. Bude mít Evropa také své vlastní koncertové garderoby? To se dozvíme až 24. října v O2 areně. Už teď je ale jisté, že se máme na co těšit.

Foto: instagram.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.