Sedmnáctiletá dcera Kate Moss dobývá svět modelingu. Seznamte se s Lilou Moss!

Rodiče mívají vždy radost z toho, když děti jdou v jejich šlépějích. Rodiče by také měli jít svým dětem příkladem, který je provází celým životem. Nevíme, jak je tomu u Kate Moss, která má za sebou bouřlivou minulost, je nám ovšem jasné, že své dceři Lile se snaží předat to nejlepší.

Narozena do vlivné rodiny

Dnes sedmnáctiletá Lila následuje svou matku v kariéře modelky a už nyní je velmi úspěšná. Má to štěstí, že její slavná matka jí může pomoci dostat se na potřebná místa a seznámit ji s vlivnými osobnostmi. Také jí může předat rady a cenné zkušenosti ze své kariéry. Být dcerou slavné topmodelky devadesátých let má zkrátka mnoho benefitů, které by bylo škoda nevyužít.

Modelka Lila Moss je pod křídly talentové agentury své matky s názvem Kate Moss’ Talent Agency. Sluší se také podotknout, že Lilin otec Jefferson Hack vlastní velkou mediální společnost. Na své zázemí si tedy Lila rozhodně nemůže stěžovat.

View this post on Instagram

Thank you for having me @dior @mrkimjones ?

A post shared by Lila Moss (@lilamoss) on

 

View this post on Instagram

@longchamp #nyfw

A post shared by Lila Moss (@lilamoss) on

Kariéra modelky

Jako náctiletá dívka se může Lila pyšnit slušně započatou kariérou modelky, o které sní miliony jejích vrstevnic. Lila už stihla být tváří značky Marc Jacobs a také ozdobila několik titulních stran prestižních časopisů, včetně časopisu Dazed, který vlastní její otec. Je tedy otázkou, zda by bez pomoci rodičů všechno toto dokázala. Ne každému se totiž poštěstí mít slavné rodiče. Je řada modelek, které šly za svým snem, odešly z domova a musely prorazit samy bez cizí pomoci. Lila nic podobného nezažila. Rozhodně ale nelze Lile upírat její krásu a talent, který bez pochyby má. Je své matce velice podobná a není pochyb o tom, že to dotáhne hodně daleko.

Rozhodně není na místě Lilu odsuzovat za to, že jí rodiče dopomohli na cestě ke slávě. V dnešní době se bohužel bez kontaktů a alespoň špetky protekce neobejdeme, ať už jde o jakoukoliv branži. Šoubyznys je nemilosrdný a je potřeba mít pěkně ostré lokty, aby člověk prorazil. Zejména v modelingu, kde je rivalita děvčat na denním pořádku. Můžeme si to přirovnat k rybníku. Někdo vás do něj hodí, ale plavat už musíte sami.

Foto: David Sims, Instagram.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!