Máte plné křivky a myslíte si, že si nemůžete dovolit nosit šaty, protože v nich akorát ještě více zvýrazníte vaše nedostatky? Bojíte se, že budete v šatech působit ještě objemnější, nežli ve skutečnosti jste? Věřte nebo ne, ale i ženy s oblými tvary se mohou v šatech cítit žensky a sexy! Chce si to jen správně vybrat.

Nebojte se nosit šaty, i když nemáte postavu modelky

Nemusíte mít zrovna postavu modelky z titulní stránky módního časopisu, ale i tak si na sebe v horkých dnech můžete s klidným svědomím obléknout šaty a hrdě, s hlavou vztyčenou, vyrazit do ulic. Ne každá žena má dokonalé míry a některé z nás se k často opakovaným a omílaným mírám 90-60-90 nepřiblíží ani náhodou. A víte co? Kašlete na to!

Každá jsme nějaká: jedna malá, druhá vysoká, jedna hubená, druhá s plnými křivkami, jedna bílá jako stěna, druhá snědá, jako by se právě vrátila od moře. I když máte viditelnější proporce, neschovávejte se v létě za vytahaná trička, ale hrdě si oblečte šaty a ukažte své křivky světu!

Staňte se květinovou vílou

Pokud nejste na své plné křivky zrovna pyšná (a přitom se vůbec nemáte za co stydět, no fakt ne!), můžete je schovat pod asymetricky střižené šaty, které nejednu tu nedokonalost na vaší postavě hravě zamaskují. Mně se zalíbily třeba tyhle květinové šaty, které působí rozevlátým dojmem. V těch nějaké to kilo navíc schováte raz dva a ještě budete vypadat k světu!

saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-01
saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-02

Výrazný vzor odláká pozornost

Šaty s výrazným vzorem opticky rozbijí vaši siluetu a odlákají pozornost od viditelnějších proporcí. Jestliže vám pozornost nevadí, ale přejete si, aby vaše kila a centimetry navíc nebyly vidět na první pohled, pak vám tyhle krásné šaty pyšnící se výrazným a nepřehlédnutelným vzorem prokážou tu správnou službu.

saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-03
saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-04

S jednoduchým střihem nikdy nic nezkazíte

Mít pár kilo navíc není žádná tragédie, nicméně je mi jasné, že jsou mezi námi ženy, které si zkrátka nedokonalost své postavy vyčítají a chtějí schovat vše, za co se stydí. Pokud vám můžu poradit, vybírat můžete i mezi šaty jednoduchého střihu. I ty vám budou slušet a svůj úkol jistě splní. Co třeba tyhle krásky, daly byste jim šanci?

saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-05
saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-06

Áčková sukně je sázka na jistotu

Pokud máte větší zadeček nebo silnější stehna, můžu vám doporučit šaty s áčkovou sukní. Ty se od pasu dolů rozšiřuje, takže opticky klame a schová vaše citlivé partie. Navíc áčkové střihy jsou velmi ženské a působí opravdu pěkně, takže se jich určitě bát nemusíte.

saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-07
saty-pro-baculky-i-s-oblymi-tvary-se-muzete-citit-zensky-08

Foto: ZOOT, BIBLOO, H&M.

Načítání...

Diskuze