Sarah Jessica Parker je ve svých 55 letech neskutečně šik

Sarah Jessica Parker sice není herečkou pouze jedné role, ale už navždy si ji budeme spojovat se seriálem Sex ve městě, který je jednou velkou módní přehlídkou. Právě postava Carrie, kterou Sarah ztvárňuje, udává v seriálu trendy a její styl dodnes kopírují ženy po celém světě. Kdybychom otevřeli šatník samotné představitelky, zjistili bychom, že je velkou milovnicí módy.

Za svou roli Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě získala čtyři Zlaté glóby a dvě ceny Emmy. Pokud si stejně jako my myslíte, že by si zasloužila ocenění i za svůj módní um, můžeme vás uklidnit. V roce 2014 obdržela cenu Honorary Image Award za svůj přínos módě. A není se čemu divit. Ve svých skoro šestapadesáti letech je módní ikonou, ze které si berou příklad ženy po celém světě.

View this post on Instagram

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

Podpatky jako povinná výbava

Až třeba jednou budete na dovolené v Americe a uslyšíte za sebou klapání podpatků, raději se ohledně, jestli za vámi nejde samotná Sarah Jessica Parker. Boty na podpatku jsou totiž něco, bez čeho se téměř nedokáže obejít a my ji naprosto chápeme. Nohy v nich totiž vypadají skvěle!

Přímo na tělo

Herečka má nádhernou postavu, kterou ráda dává na obdiv. Upnuté modely jsou v jejím případě trefa do černého, protože si je může dovolit a sluší jí.

Špetka extravagance

Sarah nechce být obyčejná žena, která se obyčejně obléká a žije naprosto obyčejným životem. Je ráda středem pozornosti, a tak volí outfity, které bychom mohli nazvat přinejmenším lehce extravagantními. Alespoň tedy většinu z nich.

Kolekce SJP

Není žádným překvapením, že Sarah vytvořila svou vlastní kolekci bot s názvem SJP Collection. Jako správná módní maniačka, jejíž vášní jsou především boty, zkrátka musí mít vlastní kolekci. Spíše by nás překvapilo, kdyby žádnou nikdy nevytvořila. Samozřejmě je plná barev a podpatků. Jak jinak.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!