Měkoučký šátek nebo hřejivá šála? Za mě must have pro podzimní období! Nejenže nám tyhle bezva kousky zajistí pohodlí a udrží nás v teple (nebo minimálně zabrání tomu, aby se studený vítr probojoval až k nám na krk, což nepříjemně studí a zima se pak dá do celého těla… no prostě brrr!), ale zároveň rozzáří a oživí každý náš look a outfit. A to rozhodně nemusí být na škodu!

Nepostradatelný kousek na podzim

Šálu nebo šátek teď na podzim určitě unosíte. Rána už bývají chladnější, mnohdy nás dokonce cestou do práce nebo do školy doprovází mlha nebo přízemní mrazíky – a tehdy si ze všeho nejvíc přejeme, abychom se cítili v pohodě a teple. Nikdo nemá rád, když se pod bundou, mikinou nebo svetrem třese zimou. Když si můžete dopřát pohodlí, proč toho nevyužít?

Šálu využijete i v zimě, takže vás nějaký bezva kousek může  doprovodit dvěma ročními obdobími, z čehož plyne, že investice do něčeho fakt parádního vůbec není marná.

Podle čeho vybírat?

Čekala jsem tuhle otázku a vy jste zase čekali, že ji položíte. Chcete radu? Dejte na svůj vkus. Mě se osvědčilo, že můj vnitřní pocit (nebo chcete-li to nazvat vnitřním hlasem, jak je libo) byl tím nejlepším rádcem. Jasně, můžete se řídit aktuálními trendy, které se samozřejmě prolínají i do světa šál a šátků, ale ne vždy jdou módní trendy tím samým směrem, kterým se chceme vydat my.

Proto vybírejte podle sebe, podle toho, co se vám líbí, co vám učaruje už na první pohled. Zohlednit při svém výběru můžete i materiál, protože mít kolem krku něco, co kouše, to není zrovna výhra, že?

 

Na další inspiraci jukněte do galerie, rozhodně je z čeho vybírat!

Foto: Unsplash.com, ZOOT.

Načítání...

Diskuze