Šití není jen užitečná dovednost, ale také kreativní činnost, při které si můžeme užít spoustu zábavy. A nádherné výrobky vytvořit i v případě, že zdaleka nejste zkušená profesionální švadlena. I úplné začátečnice se mohou dobrat ke skvělým výsledkům, stačí jen zvolit jednodušší střihy a techniky. I těmi totiž můžeme vytvořit efektní výsledek.

Kvalitní šicí stroj je základ

Nejen pro profesionální švadleny je důležitý kvalitní stroj. Oceníme ho i v domácnosti. Pokud se nemusíme zlobit s šicím strojem, který nefunguje úplně přesně tak, jak by měl, je práce mnohem radostnější. Začátečnicím ušetří dobré šicí stroje spoustu zbytečného trápení a hladkou příjemnou práci ocení i každá zkušená šička. Pokud je šití vaším koníčkem, rozhodně byste měla vybírat pečlivě. Určitě neprohloupíte, sáhnete-li po šicím stroji Brother.

Šicí stroje Brother jsou zárukou spokojenosti

Japonské výrobky jsou vyhlášené vysokou kvalitou zpracování i materiálů. A šicí stroje Brother zcela odpovídají této pověsti. Jsou odolné, spolehlivé a ocení je i ty z nás, které šicí stroj používají každý den. Skvělou volbou je Brother Innov-is, který dokáže dokonce sám navléknout niť, prošije i silné materiály a umí automaticky zapošívat.

A co overlock či coverlock? Pro koho jsou vhodné a čím se liší?

Overlock je šicí stroj, který dokáže skvěle začišťovat švy. Vhodný je zejména pro šití ze strečových materiálů a úpletů. Coverlock zase dokáže skvěle zakončovat rukávy, nohavice a další okraje oděvů z pružných materiálů speciálním stehem. Značka Brother dodává jak overlocky, tak i coverlocky.

Neomezujte se jen na šití. I vyšívat můžete snadno a rychle

Chcete, aby vaše výrobky byly ještě krásnější a zajímavější? Můžete je ozdobit estetickou výšivkou. Vyšívací stroje Brother s velkým displejem a řadou dalších funkcí vám usnadní práci. Vytvoříte s nimi efektní výšivky a monogramy na oblečení, ubrusy a ubrousky a další textilie.

Načítání...

Diskuze