Podzim bez roláku si neumím představit. V tomto čase totiž mnohdy ještě není taková zima, abychom musely nosit bundu zapnutou až ke krku, nicméně třeba já nemám ráda, když mi fouká na krk a dá se do mě zima. A právě v tom je rolák tak báječný, protože s ním můžete ve slunečný den nosit bundu rozepnutou a nehrozí, že by vám táhlo na krk.

Někteří ho milují, jiní zatracují

Když se řekne rolák, někteří nepříjemně svraští čelo. Jsou mezi námi totiž tací, kteří roláku zrovna neholdují, protože jim vadí, že sahá až ke krku a někomu to zkrátka není příjemné. Pak jsou tu ale tací, kteří na něho nedají dopustit.

Rolák je přítel i nepřítel. Skvělý společník do práce i na domácí lenošení. Jakému fešákovi podlehnete vy? Věřím, že jim stejně jako já nebudete moci odolat!

Huňatý pro chladné dny

I když na podzim ještě tu a tam vykoukne sluníčko, převažují dny, kdy je nepříjemně sychravo a ošklivo. Nemáte-li rády zimu, co kdybyste si zpříjemnily den huňatým rolákem, který zahřeje?

Se zajímavým vzorem

Rolák může mít nápad a být pořádně zajímavý, stačí, když ho zdobí nějaký pěkný vzor nebo motiv. S takovým kouskem vytvoříte parádní outfit, který si určitě získá pozornost okolí.

Oversized kousek

Poslední roky jsou hitem kousky, které se schválně nosí větší. Pod takovým kouskem hravě zamaskujete kdejakou tu nedokonalost, ale nemusíte ho nosit jen proto, abyste se “schovaly”. Oversized kousky jsou teď trendy.

V podzimních barvách

Rolák k podzimu patří a stejně tak i podzimní barvy, tak proč to nespojit a nevsadit na rolák v typicky podzimním odstínu?

Foto: Unsplash.com, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments