I když jinde na světe jsou již dávno tabu, u nás na ně stále nedáme dopustit. Řeč je o tělových punčocháčích, které my ženy s oblibou nosíme, přitom ale podle některých stylistů už dávno nejsou in. Co si tedy místo nich obléknout? Možností je hned několik.

Je to velké téma, které rozpoutává bouřlivé diskuse. Někdo se bez nich nedokáže obejít, někdo je považuje za naprosté faux pas. Tělové silonky byly postupně zahnány do ústraní nápaditějšími modely. V kurzu jsou nejrůznější barvy, vzory a potisky, na které si jen vzpomenete. Řekněme si ale upřímně, že křiklavě barevné nebo vzorované silonky se absolutně nehodí na společenské události. Jak tedy toto dilema vyřešit, když tělovým punčocháčím už odzvonilo?

Zásadní problém je v tom, že mnoho žen neumí tělové silonky nosit. Nejčastěji si vybírají špatný odstín, který nekoresponduje se zbytkem těla a rozdíl doslova bije do očí. Pokud se chystáte na významnou akci, zvolte raději silonky černé, se kterými rozhodně ostudu neuděláte. Na neformální příležitost můžete s klidem sáhnout po barevných silonkách, po silonkách s krajkou, se vzory nebo s potisky. K dostání jsou také průsvitné silonky nebo například silonky ve spreji. Záleží zcela na vás, co vám vyhovuje a v čem se cítíte dobře.

s-obycejnymi-silonkami-uz-paradu-nenadelate-dnes-jsou-v-kurzu-barevne-nebo-vzorovane-03
s-obycejnymi-silonkami-uz-paradu-nenadelate-dnes-jsou-v-kurzu-barevne-nebo-vzorovane-02
s-obycejnymi-silonkami-uz-paradu-nenadelate-dnes-jsou-v-kurzu-barevne-nebo-vzorovane-01
s-obycejnymi-silonkami-uz-paradu-nenadelate-dnes-jsou-v-kurzu-barevne-nebo-vzorovane-06
s-obycejnymi-silonkami-uz-paradu-nenadelate-dnes-jsou-v-kurzu-barevne-nebo-vzorovane-05
s-obycejnymi-silonkami-uz-paradu-nenadelate-dnes-jsou-v-kurzu-barevne-nebo-vzorovane-04

I když máme spoustu možností, jak nahradit tělové silonky, je třeba volit správné barvy, vzory a správně kombinovat. Nejideálnější je zvolit již zmíněné průhledné silonky, které prakticky nejsou vidět a rozhodně nehrozí, že si uříznete ostudu.

Foto: Calzedonia.com, Emiliocavallini.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze