Přemýšlíte nad trendy podzimní bundou, se kterou byste v ulicích udělali velkou parádu? V tom případě jste tady správně! Prozradíme vám, že chybu neuděláte s bundou, jež se bude pyšnit zvířecími vzory, in budou i vkusná kostkovaná saka. V galerii pro vás máme slušnou dávku inspirace, tak se schválně podívejte, s jakou bundou vyrazíte do podzimních ulic právě vy!

S trendy bundou uděláte dojem!

Pokud vás zajímá móda, chcete s ní udržet krok, sledujete aktuální módní trendy a vždy se snažíte vypadat dobře, pak byste měli vědět, s jakou bundou to letos na podzim jednoznačně vyhrajete. Nosit se budou různé vzory, střihy i materiály, takže rozhodně bude z čeho vybírat a my si troufneme tvrdit, že si každý přijde na své.

Záleží jen na vás, jestli vsadíte na bundu nebo půjdete do elegantního sáčka, oboje bude vypadat dobře. V následujících řádcích vám prozradíme, co se bude nosit a na jaké kousky můžete vsadit svou horkou kartu!

Zvířecí vzory mají zelenou

A schválně je zmiňujeme jako první, protože na pomyslném módním žebříčku se letos na podzim drží pěkně vysoko. Zvířecí vzory se objevují nejen na bundách, ale i na dalším oblečení, takže se není čemu divit, že neunikly ani vaší pozornosti. Nosit se budou jak bundy se zvířecím motivem, tak i kousky, které sice zvířecí vzor nemají, ale jsou zdobení například kožešinovým límcem či lemováním. Záleží jen na vás, jestli si troufnete na zvířecí bundičku, jejíž vzor vás nechá vyniknout v davu, nebo jestli se vydáte tou decentnější cestou a vsadíte pouze na bundu, která má drobný zvířecí prvek.

Kostky prostě frčí

Jestli tu něco rozhodně nesmíme opomenout, pak je to znovuobjevený trend v podobě kostek. Kostky jednoduše frčí a nás napadá jedna známá věta, která se pro tento případ dokonale hodí: kostky jsou vrženy! Na bundách, ale i na sakách či blejzrech kostičky všeho druhu pofrčí a vám zaručeně nesmí chybět v šatníku!

Kožené bundy i koženkové bundičky

Máte rádi kůži? Líbí se vám její design a rádi ji nosíte? V tom případě budete mile potěšeni, že i kožené bundy budou letos na podzim hitem. Jestliže nechcete investovat do pravé kůže, ničemu to nevadí! Vsadit totiž můžete i na koženkové variace, které jsou mnohdy na první pohled nerozeznatelné, ale cenově vás vyjdou daleko levněji. Pokud vám můžeme doporučit, vyberte si bundu s vycpávkami v ramenou, tahle drobnost totiž letos na podzim jednoznačně pofrčí!

Foto: Pixabay.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze