O růžové se často říká, že je to typicky holčičí barva. Mnoho žen pak podléhá přesvědčení, že když už jim dávno není sladkých “náct”, pak tahle barvička jednoduše není pro ně. My ale víme, že růžová rozhodně není jen holčičí, ale že se dá nosit i s grácií!

Také jste si myslely, že růžovou smí nosit jen náctileté slečny a typické bárbínky? Ale kdeže! Růžová dokáže být nejen romantická a něžná, ale také elegantní a svůdná! Chce to jen vědět, jak ji správně nosit!

Romantická halenka pro romantické chvíle

Chcete udělat dojem a působit jako něžná květinka? Neváhejte a oblečte si růžovou halenku. S tou můžete hrdě vyrazit na romantické rande, kde zaručeně u svého protějšku sklidíte velký úspěch.

Elegantní košile pro formální schůzky

Když na schůzku, tak v košili. A když v košili, tak jedině v růžové. Žádná jiná barva nepůsobí tak něžně a zranitelně, nemusíte se ale bát, že byste v ní neudělaly ten správný dojem.

Růžové šaty ženám sluší

Pokud jde o šaty, určitě se shodneme na tom, že žádný jiný kousek k něžnému pohlaví nepatří tak jasně, jako právě ony. Šaty v této barvě sluší snad každé ženě a je úplně jedno, jestli jde o společenské šaty nebo šaty na běžné nošení.

Něžná sukně do práce i pro volný čas

Nebojte se nosit růžovou, ať už do práce, nebo ve svém volném čase. Sukně v tomto odstínu rozhodně nevypadá špatně, co myslíte?

Foto: Unsplash.com, H&M, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments