Roztomilá a hravá: dámská pyžama, ve kterých se vyspíte do růžova!

Když se řekne pyžamo, mnoho lidí si automaticky představí staré vytahané tričko, které už dávno ztratilo své původní živé barvy a možná se na něm tu a tam nachází nějaká ta dírka. Možná je vám jedno, v čem každý večer uleháte do postele, na druhou stranu ale pyžamo nemusí být jen o vytahaném tričku v minimálně dvojnásobné velikosti, nežli kterou běžně nosíte! 

Trendy pyžama pro trendy ženy

Pyžamo rozhodně nemusí být nuda! Zahoďte stará trička, zbavte se i těch, které máte po partnerovi a dejte šanci trendy dámským pyžamkům, ve kterých v ložnici zaručeně zaválíte! Ale pozor, milé dámy: nečekejte žádnou sexy přehlídku saténových košilek, svůdných krajek ani vyzývavých střihů.

Dnes jsou totiž v hlavní roli pohodlí a roztomilý design!

Košile a dlouhé kalhoty

Košile s dlouhým rukávem a dlouhé nohavice jsou taková klasika, kterou si spojujeme spíše s muži, což ale rozhodně neznamená, že ani my ženy v takovém pyžamku nemůžeme vypadat dobře. Oblíbená jsou tahle klasická pyžama vyrobená ze saténu, který jim propůjčí nádech luxusu. S roztomilým motivem a pestrými barvami je to ideální kombinace, co říkáte?

Tílko a kraťásky

Pro horké noci, kdy pocení je to úplně poslední, co byste chtěly, jsou jasnou volbou pyžama tvořená tílkem a kraťásky, které vám zajistí maximální pohodlí. Když k sobě tílko a kraťasy designově ladí, pak je to hotová pastva pro oči, nemyslíte?

Tričko a kraťasy

Možná nemáte rády, když vám během spánku „vychladnou“ ramena, což se v případě tílka stane velmi rychle. Pokud se ani tak během teplých nocí nechcete nepříjemně potit, nabízí se jako řešení kombinace trička a kraťásků. Za mě je to asi nejoblíbenější varianta!

Tričko s krátkým rukávem a dlouhé nohavice

Další velmi oblíbená kombinace, kterou si umím představit třeba na zimu – tričko s krátkým rukávem a k tomu dlouhé nohavice. Dlouhé kalhoty ocení především ty z vás, které se v noci často odkopávají, chi chi.

Tričko s dlouhým rukávem a dlouhé nohavice

Pro milovnice teplíčka za jakékoli situace a pro ty z vás, které nemáte rády, když vám jediná část těla, ať už to je ruka nebo noha, mrzne, je nejlepší volbou tričko s dlouhým rukávem a k němu dlouhé nohavice. Na zimní měsíce ideální volba.

Foto: ASOS, ZOOT.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.