Toužíte po rovných vlasech? Jde to i bez použití žehličky

women's white crew-neck top

Je naprosto běžné, že ženy s vlnitými nebo kudrnatými vlasy chtějí mít vlasy rovné a naopak. Pokud i vy mezi ně patříte, mohl by vás zajímat dnešní článek, ve kterém se dozvíte, jak dosáhnout rovných vlasů i bez tepelné úpravy. 

Jestli máte opravdu velmi kudrnaté vlasy, tyto rady vám moc nepomohou. Pokud jsou ale vaše vlasy jen jemně zvlněné, následující triky vyzkoušejte a s největší pravděpodobností dosáhnete požadovaného efektu.

Proč si své kadeře ničit žehličkou a dalšími podobným nástroji, když existují způsoby, jak dosáhnout rovnějších vlasů mnohem šetrněji.

Foto: Shutterstock

Používejte uhlazující přípravky

Produkty, které jsou určeny k uhlazení a narovnání vlasů, jsou pro vás nezbytností. Základem je správný šampon a kondicionér. Pak použijte uhlazující krém nebo leave-in kondicionér.

Narovnání vlasů přes přes noc 

Před spaním si vlasy vyfoukejte studeným vzduchem, dokud nebudou skoro suché. Pak si vlasy rozdělte do několika sekcí a každou část omotejte kolem hlavy a připněte sponkou. Ráno se probudíte s krásně rovnými a hladkými vlasy. 

Vyfoukejte vlasy přes kartáč studeným vzduchem 

Foukání vlasů fénem za použití kartáče je pro vlasy zdravé. Místo horkého vzduchu na svém fénu nastavte vzduch studený. Celý proces sice bude trvat déle, ale výsledek bude stát za to.

Foto: Shutterstock

Je třeba připomenout, že tyto rady bohužel úplně nefungují na všechny typy vlasů. Některé z nás si bohužel musí k rovnými vlasům pomoci žehličkou.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!