Romantické volánky jsou stále trendy

V módních trendech máme mnoho extravagantních kousků a pánských prvků, naštěstí mezi nimi zůstává také elegantní a romantický styl, který se s těmito trendy skvěle kombinuje, a to jsou něžné volánky. 

Volánky v hlavní roli

Rychlostí blesku můžete sestavit outfit, kde budou hrát volánky hlavní roli. Stačí sáhnout po romantických volánkových šatech, nebo sukni ke kolenům. Pro neformální vzhled sáhněte po stylových teniskách. O formální vzhled se samozřejmě postarají podpatky. Počítejte ale s tím, že budete v každém případě za princeznu.

Boyfriend džíny s volánkami

Tak této kombinaci jsme naprosto propadli! Milujeme roztrhané boyfriend džíny, halenku s výraznými volánkami a stylové bílé tenisky. Takový outfit je zkrátka k nakousnutí. Jako doplněk zvolit stylovou malou kabelku přes rameno a vzhůru za dobrodružstvím.

Culottes

Bezvadnou volnou jsou také kalhoty culottes. Ty si totiž s romantickými volánkami také velmi rozumí. Takový outfit je ideálním kandidátem na všechny různé pracovní schůzky, méně společenské události, nebo třeba módní přehlídky.

Kožená bunda přes ramena

Nesmíme zapomenout na koženou bundu. Ta je totiž volánkův nejlepší kámoš! Dodává outfitu tu správnou šťávu a dokonalý kontrast. O kapku víc stylu dosáhnete pouhým přehozením kožené bundy přes ramena. Málo je někdy více.

Jak vidíte, kombinací současných módních trendů s volánkami je velmi mnoho. Jeden den za princeznu, druhý den za drsňačku, co je vám bližší?

Foto: Unsplash.com, Pinterest, TheFashionBlogger.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.