Romantické přehlídce značky Chanel opět dominovala Gigi Hadid

Módní přehlídka značky Chanel na pařížském týdnu módy vzbudila vlnu kladných reakcí. Přehlídka, kterou měla pod svou taktovkou kreativní ředitelka značky Virginie Viard, byla stylizovaná do prostředí severské pohádky. I přes to nenechala pohádková stylizace nikoho chladným.

Embed from Getty Images

Kolekce na sezonu podzim-zima 2020/2021 nese sama o sobě romantické prvky. Jedním takovým jsou například nadýchané rukávy, které jen podtrhují něžný dojem. Přehlídka byla inspirována řekou Seinou, jež se vyznačuje tím, že je klidná a tichá.

Embed from Getty Images

Diváci mohli během přehlídky zaznamenat jednu menší zvláštnost. V některých momentech se modelky neprocházely samy, nýbrž ve dvojicích nebo v trojicích, což při módních přehlídkách běžně nevidíme. Je ale dobré občas utéct od zavedeného stereotypu.

Kolekci mimo jiné dominují punčocháče, které vypadají naprosto báječně ve spojení s krátkým kabátkem a s minikraťasy. Je to poněkud netradiční outfit, ale myslíme si, že stojí za to ho vyzkoušet.

Embed from Getty Images

Jednou z hlavních hvězd celé show byla modelka Gigi Hadid. Ostatně jako vždy. Její osobité kouzlo způsobuje, že je středem pozornosti každé akce. I když start její modelingové kariéry nebyl zrovna růžový, tvrdě na sobě zapracovala a vybojovala si své čestné místo v módním průmyslu.

Embed from Getty Images

Přestože někteří její odpůrci stále tvrdí, že do něj nepatří, je jednou z nejžádanějších modelek současnosti, což potvrzuje její kvality. Kdo o nich pochybuje, toho Gigi vždy přesvědčí o tom, že pochybuje naprosto zbytečně.

Embed from Getty Images

Foto: Getty Images.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.