Módní přehlídka značky Chanel na pařížském týdnu módy vzbudila vlnu kladných reakcí. Přehlídka, kterou měla pod svou taktovkou kreativní ředitelka značky Virginie Viard, byla stylizovaná do prostředí severské pohádky. I přes to nenechala pohádková stylizace nikoho chladným.

Embed from Getty Images

Kolekce na sezonu podzim-zima 2020/2021 nese sama o sobě romantické prvky. Jedním takovým jsou například nadýchané rukávy, které jen podtrhují něžný dojem. Přehlídka byla inspirována řekou Seinou, jež se vyznačuje tím, že je klidná a tichá.

Embed from Getty Images

Diváci mohli během přehlídky zaznamenat jednu menší zvláštnost. V některých momentech se modelky neprocházely samy, nýbrž ve dvojicích nebo v trojicích, což při módních přehlídkách běžně nevidíme. Je ale dobré občas utéct od zavedeného stereotypu.

Kolekci mimo jiné dominují punčocháče, které vypadají naprosto báječně ve spojení s krátkým kabátkem a s minikraťasy. Je to poněkud netradiční outfit, ale myslíme si, že stojí za to ho vyzkoušet.

Embed from Getty Images

Jednou z hlavních hvězd celé show byla modelka Gigi Hadid. Ostatně jako vždy. Její osobité kouzlo způsobuje, že je středem pozornosti každé akce. I když start její modelingové kariéry nebyl zrovna růžový, tvrdě na sobě zapracovala a vybojovala si své čestné místo v módním průmyslu.

Embed from Getty Images

Přestože někteří její odpůrci stále tvrdí, že do něj nepatří, je jednou z nejžádanějších modelek současnosti, což potvrzuje její kvality. Kdo o nich pochybuje, toho Gigi vždy přesvědčí o tom, že pochybuje naprosto zbytečně.

Embed from Getty Images

Foto: Getty Images.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments