Vzhledem k jeho střihu, žádnému výstřihu a krytí celého dekoltu, má pověst konzervativního kousku oblečení. Ale jak jsme se mohli několikrát přesvědčit, roláky dokáží být i odvážné a sexy. Navíc jsou skvělým jednoduchým kouskem, který by v chladném počasí v našem šatníku rozhodně chybět neměl!

Rolák pod sako či kabát

Není nic jednoduššího, co si obléct v zimě pod kabát nebo sako, než je rolák. Je teplý, elegantní a jednoduchý. Neutrální barva dobře ladí s barvami výraznými, typická je například kombinace žlutého kabátu a černého roláku. Takovýto kontrast vypadá svěže a elegantně. Můžete kombinace i prohodit a obléct si barevný rolák a kabát v neutrální barvě.

S náhrdelníkem

Pokud máte rolák, říkáte si, že byste měla svůj řetízek nebo masivní náhrdelník odložit. Byla by to velká chyba, jelikož se naopak k roláku doplňky hodí přímo skvěle. Do práce či školy doporučujeme nosit jednoduché náhrdelníky, ale na párty nebo společenskou akci klidně náhrdelník, který je plný třpytivých kamenů. Jednoduchý černý rolák se stává rázem něčím jiným.

Rolákové šaty

Rolák samozřejmě neznamená jen tričko nebo svetr. Rolákového střihu mohou být i šaty, které jsou opravdu sexy. Doporučujeme na zimu pletené šaty, které vás zahřejí a pod kabát budou ideální. Opět k nim doporučujeme pletené punčocháče. Nebojte se vyzkoušet barevné kombinace, fantazii se meze nekladou, a právě v pochmurném počasí můžete rozdávat dobrou náladu pomocí hravého oblečení!

Se sukní

Z roláku jednoduše vytvoříte šaty tak, že zvolíte rolák i sukni ve stejné barvě. Jednoduše rolák zastrkejte do sukně a využila jste chytře rolák hned na dva způsoby. No není to lepší, než kousky, které nevyužijete ani jednou?

Pod šaty

Máte šaty, které jsou ale bohužel nevhodné na nošení do zimy? Nebojte se pod ně vzít rolák a pletené punčochy. Vaše oblíbené šaty tak můžete nosit i v zimě, a navíc budete vypadat velice trendy a stylově.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com, ASOS.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments