Rok 2021 ve znamení francouzské módy, na jaké trendy nedají dopustit ženy ze země galského kohouta?

Francouzky fascinují nejednu ženu tím, jak stylově se umí oblékat. K čemu tíhnout elegantní ženy v Paříži a v celé Francii? Řídí se trendy a nebojí se vyzkoušet něco nového. Co bude in v roce 2021?

Nadměrné kabáty

Pro všechny fanoušky nadměrných kabátů máme dobrou zprávu. V roce 2021 pofrčí, a nejen ve Francii. Už teď lze v ulicích tento trend pozorovat. Dlouhý maxi kabát může být skutečně obrovský, teplý, útulný a zároveň elegantní. Není nic lepšího, než se zabalit do teplého a dlouhého kabátku v chladném dni.

Skládané sukně

Někdo si nedovede přestavit den bez toho, aby na sebe neoblékl sukni. Pokud patříte mezi takové ženy, jistě vás potěší, že novým trendem jsou ty skládané. Pořiďte si do své sbírky vintage skládanou s halenkou s texturou a saténovým límcem. Taková kombinace působí nadčasově a výjimečně elegantně.

Flitry, barvy a lesk

Pochmurné karanténní dny je potřeba nějak rozzářit. Zaneste do svého šatníku v roce 2021 více barev, lesku, kamínků a flitrů. Udělá vám to hodně dobře. I zde patří mezi top vzhledy vintage styl s flitrovanou halenkou a k tomu kalhoty se širokými nohavicemi.

Neonový vzhled

Nové kolekce na jaro a léto 2021 ukázaly, že neonové barvy jsou zpět a existuje mnoho způsobů, jak tyto odstíny nosit, klidně každý den. Můžete zkusit cokoliv od černobílých tónů až po uměleckou grafiku.

Foto: Zalando

Kostky, umělá kůže, velká ramena a trenčkoty

Pamatujete ještě na hit osmdesátých let, kdy ženy nosily halenky s velkými rameny? Dnes jsou zase v módě, jen s trochu jinou estetikou. Pokud chcete vypadat stejně stylově jako ženy z Francie, nebojte se kostkovaných kousků, umělé kůže a trenčkotů.

Módní pravidla, která Francouzky dodržují, a proto jsou tak šik

  1. Nedívejte se na věk a drobné nedostatky. Jakmile je to možné, ukažte své nohy
  2. Noste jen takové podpatky, ve kterých dokážete pohodlně chodit. Klopýtání na chodníku ve vysokých jehlách není šik a ani sexy.
  3. Oblékněte se sexy, když máte zrovna chuť. Nesmíte ale vypadat lacině. Tedy neodhalujte příliš mnoho a nekombinujte zbytečně moc barev.
  4. V zimě mějte v zásobě vícero kvalitních bund, kabátků nebo sak. Jen s jedním kouskem opravdu nevystačíte. V chladných měsících nestačí mít kvalitní oděv jen pod bundou.
  5. Nosíte více šperků? Pak volte už jen jednoduché oblečení. Francouzsky milují nejrůznější šperky a bižuterii. Ví však, že pak musí nechat doma v šatníku extravagantní kousky.
  6. Z palety barev jsou rozhodně nezbytné neutrální odstíny, protože se mnohem lépe kombinují s dalšími kousky.
  7. Co si myslí o vašem outfitu kolemjdoucí, kolegové nebo prodavačka v obchodě, pokud zrovna nevypadáte jako strašák do zelí, vám může být fuk. Musíte se líbit hlavně sama sobě a až teprve pak řešit, co si myslí ostatní.