Rihanna ve své nové módní kolekci spodního prádla vyzývá fanoušky, aby se stali součástí kampaně

Jestli máte v oblibě exotickou zpěvačku Rihannu a její kosmetickou značku, pak si jistě zamilujete i její kolekci oblečení. Ani v době pandemie zpěvačka nezahálí a přichází s novou kampaní pro kolekci spodního prádla Savage x Fenty, jejíž součástí můžete být i vy.

Poslední dobou se zdá, že hubené a dlouhonohé krásky už nejsou příliš v kurzu. I pro módní průmysl přestávají být zajímavé. Stále více lidí je toho názoru, že i plnoštíhlé ženy jsou krásné a neměly by se za svou postavu stydět. Naopak by ji měly dávat hrdě na obdiv. Rihanna naprosto odsuzuje body shaming. Právě tvary a křivky jsou podle ní to, co dělá žena krásnou. Právě proto do svých kampaní obsazuje modelky „krev a mléko“, které se nebojí ukázat své tělo.

View this post on Instagram

? CONTEST ALERT ? ⁣ ⁣ It might be our anniversaRIH, but we’re makin’ YOU the star ? You ever want to be a part of a Savage X campaign? Meet virtually w/ our dope af creative team? Have us send you an entire photo shoot setup? ⁣ ⁣ Well, now’s your chance, sis! We wanna see your most SAVAGE lingeRIH lewks. So how do ya win a chance to be a part of our #SavageXSummer campaign? ?⁣ ⁣ 1️⃣ Make sure you’re following us!⁣ 2️⃣ Post a photo in your lingeRIH w/ #SavageXSummer & #contest. ⁣ 3️⃣ Check out the terms here: bit.ly/savagexsummer⁣ 4️⃣ Ya got until Wednesday, May 20 at 11:59pm PT! Winners will be notified privately via DM. ⁣ ⁣ In the meantime, how about droppin’ @badgalriri some anniversaRIH love in the comments ??

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

View this post on Instagram

Mood all #SavageXSummer ?

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Hvězdou nové kampaně se může stát kdokoliv

Stát se hvězdou nové kampaně Savage X Summer může kdokoliv s trvalým bydlištěm v USA nebo v Kanadě. Tamější fanoušci nemusejí ani disponovat mírami modelek. Ba naopak. Stačí se jen nestydět a splňovat věk minimálně 18 let. Pak se stačí vyfotit v některém z modelů z nové kolekce a fotku zveřejnit na Instagramu s hashtagy #SavagexSummer #contest. Amatérské modelky, které zaujmou nejvíce, obdrží od produkčního týmu materiál k domácímu nafocení kolekce s přesnými pokyny, jak se nafotit. Finální fotografie pak budou použity pro účely propagace globální kampaně.

Celá kolekce je nádherně barevná, což je pro léto ideální. Především neonové odstíny k tomuto období dokonale pasují. Důležitější ale je, že spodní prádlo bylo navrženo a vytvořeno takovým způsobem, aby bylo slušivé a pohodlné pro každou ženu. Rihanna zkrátka umí!

Foto: Savage x Fenty, Instagram.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!