Rihanna představila první kousky ze své značky Fenty

Rihanna je sice světoznámá zpěvačka, v posledním roce se o Rihanně častěji hovoří jako o módní návrhářce a podnikatelce. Rihanna má za sebou spolupráci se sportovní značkou Puma nebo se značkou Manolo Blahnik. Má také vlastní kosmetickou značku, které se dostává stále většího úspěchu. Byla tedy jen otázka času, kdy se Rihanna vrhne také na vlastní módní značku.

Úspěch už na začátku cesty

Rihanna má úžasný osobitý styl, který následují miliony žen po celém světě a tak můžeme říct, že poptávka po Rihannině vlastní značce na trhu jednoznačně existovala. Počátek fungování módní značky s názvem Fenty byl oznámen v květnu. Nyní se konečně objevily první kousky, které dávají světu jasně najevo, jakým směrem se značka bude ubírat. Fenty spadá pod Moët Hennessy Louis Vuitton (zkráceně LVMH). Tento koncern má pod svými křídly známé značky jako Louis Vuitton, Christian Dior nebo Fendi.

View this post on Instagram

Denim #FENTY

A post shared by FEИTY (@fenty) on

Elegantní kousky inspirované stylem Rihanny

Sportovní a stylové ledvinky v kombinaci s elegantními saky a oversized kousky jsou v Rihannině kolekci samozřejmostí. Žhavým kouskem jsou také volné kalhoty v barvách japonské džínoviny, bílé nebo pudrově růžové.

Rihanna nezapomněla ani na módní doplňky, a to především sluneční brýle,  které jsou nepostradatelnou součástí jejích outfitů. Inspiraci návrhářka čerpá nejen ze svého osobitého stylu, ale také míst, kde žila. Především pak svým rodným Barbadosem.

Jaký dojem na vás udělala Rihanna jako módní návrhářka? Dokázaly byste si její kousky představit ve svém šatníku?

Foto: Instagram.com/fenty, Fenty.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.