Rihana a její nová kolekce spodního prádla Savage x Fenty boří stereotypy o ideálu ženské krásy

Rihanna není v módním průmyslu žádným nováčkem. V roce 2011 spolupracovala se značkou Armani, v roce 2013 představila svou vlastní módní kolekci pro ženy na London Fashion Week pro britskou značku River Island, v roce 2015 se jako první černoška stala tváří značky Dior. Od roku 2014 také úspěšně spolupracuje se značkou Puma. V září 2017 pak pustila do světa svou velmi úspěšnou značku kosmetiky Fenty Beauty.

Čím nás oslnila RiRi nyní? Je to nová kolekce dámského spodního prádla Savage x Fenty, která rozhodně boří stereotypy o ideálu ženské krásy. Protože co je vlastně „ideál ženské krásy“?

New styles hitting SAVAGEX.com from #OnTheReg + more tomorrow! ?| Get ready to #RIHup! ✨ | @badgalriri in the T-Shirt Bra-color: Cotton Candy

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Rihana ve své kolekci pracuje na plno svým nezaměnitelným hravým stylem, ve kterém vyniká skutečná ženskost. Savage x Fenty je pro ženy všech tvarů, není „jen“ pro modelky 90 – 60 – 90 a naopak – Savage x Fenty není „jen“ pro plus size ženy.

Rihanna je sama proslulá svými ženskými tvary, za které se rozhodně nestydí, a tak logicky i její módní řadovka Savage x Fenty nese poselství, že každá žena všech tvarů má právo na to cítit se sexy. Savage x Fenty je oslavou diverzity ženské krásy.

Savage x Fenty posouvá hranice vnímání ženské krásy směrem k „normálním“ ženám a dává tak i „normálním“ ženám možnost cítit se výjimečně. Co říkáte na tuto kolekci a na poselství, které nese? Za nás rozhodně kvitujeme tento přístup k módě a Rihanně za tento počin hlasitě tleksáme.

Foto: Dazeddigital.com, HuffingtonPost, Highsnobiety.com, Instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.