Retro šaty si zamilujete

Retro šaty budou navždy svěží a v módě – to se ví. Zkusme si vzpomenout na retro filmy, kde herečky v krásných šatech s veselými motivy a kruhových sukních tančily, hýřily a vypadaly náramně krásně.

Šaty jsou symbolem ženství a pokud jsou retro, pak zaručeně zaujmou v jakémkoliv věku, v jakém kolik stylu i v jakémkoliv ročním období. Zkrátka retro šaty jsou navzdory označení „retro“ svým style nadčasové, a tak s nimi nikdy nešlápnete vedle.

Společenské retro šaty – symbol dámy

Jen si to, milé dámy, zkuste představit. Vejdete do místnosti a okamžitě se za vámi všichni otočí a obdivně vás budou sledovat, dokud si nesednete ke stolu. To je prosím pěkně vedlejší efekt retro šatů – a samozřejmě i velmi žádaný.

Vintage / retro šaty se vyznačují krásných stylem – když se otočíte při tanci či jen tak, sukně se krásně roztočí a vytvoří kolem vás přímo mystický efekt.

Retro šaty vynikají i svými nápaditými vzory. Šaty nemusí být jen nudně jednobarevné. Skvěle působí například potisk růží a dalších květin, klasické svislé pruhy nebo rozkošné puntíky. Tyto vzory jsou ve světě retro módy nepřekonatelné.

Voléte-li retro šaty na společenskou událost typu plesna, je na místě volit decentní vzory nebo jednobarevnou variantu šatů – například nesmrtelnou černou, která sluší každé ženě.

Retro šaty – vražda nudy na ulicích

Retro šaty nemusíte odkládat do skříně a schovávat je na speciální příležitosti. Každý den je speciální příležitostí, proto je neváhejte provětrat kdykoliv můžete.

Výhoda retro šatů spočívá v jejich rafinovanosti. Přes den v nich můžete být za krásku v práci – a to si pište, že vám budou všechny kolegyně závidět a večer si v nich můžete přímo z práce vyběhnout na rande. A může to klidně skončit i neplánovaným večírkem. Tyto šaty opravdu nic nevyvede z míry.

Retro šaty rozhodně nepatří pouze do první poloviny minulého století, zaslouží si místo i v současné době. Oceníte na nich snadnou kombinovatelnost s jinými kousky a nápadité střihy, se kterými oslníte každého. Často se říká, že jejich střih sedne opravdu každé ženě. Jsou to šaty, které jsou doslova od ženy ženám. Krásně zvýrazní pas, hrudník a zakryjí problematické partie.

Retro šaty jsou dostupné v různých materiálech a variantách – nejvíce se šijí z bavlny, což je zárukou kvality i pohodlí, zakoupit je můžete ve všech velikostech (plnější dámy se nemusejí obávat, že by na sebe nenašly vyhovující velikost – v retro šatech budou zářit!).

Retro šaty unosíte po celý rok

Varianta se zavazováním kolem krku se hodí spíše na teplejší měsíce a naopak retro šaty s rukávy se vyjímají v podzimním či zimním období. Vyberte si z bohaté nabídky jen na www.dedoles.cz.