Módní trendy mají mezi sebou nováčka, který se uchytil více než se očekávalo. Představujeme vám řetězový a provázkový vzor. Stejně jako leopardí vzor se jedná o navrátilce z 80. let. Zpátky na scénu je vzkřísily světové módní značky jako například Versace, Hermes nebo návrhářka Victoria Beckham.

Řetězový vzor jako hit letošního léta

Každé léto je specifické novým módním trendem, který se objeví u každého kousku oblečení – od topů, kalhot, šatů až po boty a kabelky. A právě tím letošním je řetězový vzor. Do svých kolekcí už ho zařadily obchody jako Zara, Bershka, Mohito, New Yorker či Reserved, což jsou jedny z nejoblíbenějších světových obchodních řetězců. Dá se tedy očekávat, že si tento nový / starý módní trend získá na svou stranu každého.

Ladíme, ladíme, ladíme

Jedná se o výrazný extravagantní vzor, kterého se mnoho lidí bojí. Při pohledu na top v tomto vzoru totiž nastává otázka – jde to vůbec s něčím sladit? Samozřejmě jde. S řetězovým a provázkovým vzorem si hravě poradí například hnědá, která celkový outfit trochu zjemní. Poté je tu samozřejmě červená, béžová a nesmrtelná černá.

Šátek pro slabší povahy

Pokud nepatříte mezi extravagantní blázny, které rádi vyčnívají, sáhněte alespoň po doplňcích, které se tomuto trendu také nevyhnou. Spolu s řetězovým vzorem se totiž vrátil na scénu krátký šátek, co vyzkoušet aspoň ten?

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze