Indická modelka Renee Kujur vděčí za svůj úspěch na světových molech především zpěvačce Rihanně. Vypadá totiž docela jako její dvojnice. Nikdy přitom neměla na růžích ustláno. Ba právě naopak – v Indii je za ideál krásy považována pouze dívka se světlou pletí. Pro Renee tedy bylo téměř nemožné se v modelingu prosadit. Přesto se jí to povedlo! Seznamte se s touto odvážnou dívkou, která si z kritiky nic nedělala a dnes je z ní celebrita světového formátu.

Dívky s tmavou pletí to mají těžké

V Indii se čokoládovým kráskám v modelingové branži příliš nedaří. To se ale pro Renee změnilo, když si její kamarádka uvědomila, že vypadá jako Rihanna. Tehdy se jí konečně začalo dařit a dostala první upřímně pozitivní ohlasy z modelingových agentur.

Začátky byly obtížné. V dětství si kvůli pleti zažila šikanu. V dospělosti ji kvůli odstínu pleti spousta agentur odmítala s tím, že není dostatečně krásná. Několikrát se jí dokonce kvůli tomu i vysmáli. A když už jí někdo dal práci, snažili se její přirozenou pleť zamaskovat rozjasňovači a zesvětlujícími přípravky. Poté, co její snímky prošly photoshopem, se už ani nepoznávala.

Už to chtěla vzdát

A právě tehdy si její kamarádka z dětství všimla, že Renee připomíná Rihannu. Donutila ji k tomu, aby se nechala vyfotit bez make-upu. A její fotky ukázala profesionálním fotografům z agentur. Ti byli úžasem bez sebe. Opravdu – Renee vypadá jako slavná R&B hvězda.

Fotografové se za ní postavili a začali šéfům vysvětlovat, že vypadá jako známá zpěvačka. Najednou bylo mnohem jednodušší je přesvědčit, aby Renee dali práci. Pro Rihannu šílel celý svět, proč by nemohla být úspěšná i ona? Na Renne se konečně usmálo štěstí a začaly se jí hrnout pracovní nabídky. Ke svému úspěchu dodává, že krása není definována odstínem pleti. A pokud ano, měl by se tento pohled na krásu změnit.

Co si o Renee myslíte vy? Vidíte tu podobu s Rihannou?   

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments