V roce 2004 byla označena za nejlépe placenou modelku a od té doby jí svět leží u nohou. Ačkoliv se nyní spíše věnuje svým mateřským povinnostem, modeling nadobro neopustila a i dnes ji můžeme vídat v některých módních kampaních. Jaká jsou tajemství, díky nimž si Gisele stále udržuje svou krásu?

I když za pár měsíců oslaví čtyřicáté narozeniny, bývalý andílek Victoria’s Secret se může pyšnit dokonalou postavou, kterou si udržuje díky zdravé stravě a pravidelnému cvičení. Gisele má krom toho ve svém “repertoáru” ještě několik dalších zásad.

View this post on Instagram

The life I live today is an accumulation of dozens of conscious decisions. When I was younger, I took advantage of the doors that swung open for me. But as I’ve gotten older, I’ve started to push the doors open—for myself. If we make choices more consciously, and with greater self-awareness, we will find ourselves more closely aligned to our purpose in life, whatever it may be. #lessons 📖 A vida que eu levo hoje é o acúmulo de dezenas de decisões que tomei. Quando eu era mais jovem, aproveitei as portas que se abriram para mim. Mas, com o passar dos anos, comecei eu mesma a abrir as portas. Se fizermos escolhas mais conscientes, e com uma maior compreensão de nós mesmos, estaremos mais alinhados com o nosso propósito na vida, seja ele qual for. #aprendizados

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Připravit pleť na make-up je důležité

Moc dobře víme, že péče o pleť je velice důležitá. Pokud se pravidelně líčíme, neměly bychom zapomínat na to, že je důležité pleť na make-up řádně připravit. Čistící voda a hydratační krém jsou v tomto případě nezbytností. Na svěží a zářivé pleti pak make-up vypadá mnohem lépe. Gisele na to nezapomíná a je to také znát.

I minimum make-upu umí zázraky

I když se Gisele líčí ráda, asi jako každá žena, nepotrpí si na nic výrazného. Hravě si vystačí s řasenkou, tvářenkou a jen minimem lehkého tekutého make-up. Jak sama říká, cítí se mnohem lépe, když se její pleť nemusí dusit pod nánosy líčidel. Sází na lehký a přirozený look, který zvýrazní její přednosti a zároveň je velmi decentní.

Vlasy se obejdou i bez hřebenu

Alespoň tak to vidí Gisele, která používá hřeben jen na mokré vlasy, a to jen příležitostně. Po umytí si vlasy jen lehce pročeše svými prsty a nechá volně uschnout. Vlasy tak zůstávají hebké a lesklé.

A jaký je váš recept na krásu?

Foto: Instagram.

Načítání...

Diskuze