Recenze dámských hodinek Bergmisth Aura

Poohlížíte se po nových dámských hodinkách? Zkuste novou českou značku Bergsmith, jejichž model AURA jsme měli příležitost vyzkoušet za vás. Hodinky Bergsmith Aura jsou k zakoupení ve dvou variantách – s elegantním páskem z nerezové oceli nebo s ručně vyrobeným páskem z kůže. Za zmínku stojí fakt, že pásky jsou vyráběny v České republice.

Hodinky Bergsmith Aura jsou moderním a praktickým doplňkem každé ženy. A pokud chcete sáhnout po elegantní variantě, která se hodí jak na každodenní nošení, tak i na jakékoliv zvláštní příležitosti, neuděláte chybu zvolíte-li rose gold variantu hodinek Aura.

Provedení hodinek působí na první pohled luxusním dojmem, ačkoliv cena nepřekračuje ani 4.000 Kč. Tato investice v podobě rose gold hodinek posune i ten nejjednodušší outfit na vyšší level.

Jednoduché provedení ciferníku vychází z aktuálně tolik populární koncepce minimalismu. Kvalitní minerální sklíčko nabízí skvělé optické vlastnosti v kombinaci s nadstandardní ochranou proti poškrábání.

Máte velmi drobnou ruku a stává se vám, že řemínky hodinek jsou na vás moc dlouhé? U těchto se vám to nestane! Jejich velkou výhodou je právě nastavitelná velikost, kterou si dle libosti můžete upravovat. Robustní zapínací mechanismus vzbuzuje důvěru každé majitelky. Hodinky vám rozhodně nedopatřením nesklouznou.

Hodinky se příjemně nosí, ocelový pásek se nechytá za chloupky, a tak nedochází k nepříjemnému drhnutí ani škrábání. Jedná se zkrátka o velmi pohodlný kousek, který navíc snadno sladíte s dalšími doplňky, ideálně ve stejné barvě.

Hodinky Bergsmith Aura zakoupíte na e-shopu www.Bergsmith.cz


Avatar

evazikova

Móda a kosmetika jsou mými koníčky. Ráda zkouším a testuji nekonvenční kosmetiku, která vychází ryze z přírodních produktů. O své zkušenosti se pak ráda dělím se čtenáři FashionMagazin.cz.