Ačkoliv tuto část dne mnoho z nás přeskakuje, nevnímá, nebo je pro někoho tak stresující, že mu nevěnují pozornost, ráno je nejdůležitější částí dne. Ráno určuje náladu, která nás pak doprovází po celý den. Chcete-li začít každý den pozitivně, dejte šanci osvědčeným rituálům, které jsou prospěšné vašemu tělu i duši.

Raději si přivstaňte, než abyste zaspali

Snadno se to povídá, hůř se to dodržuje, že? Ranní vstávání je pro někoho hračka, pro druhé úkol vhodný pro tým z Avengers. Pokuste se ranní vstávání začlenit do vašich novoročních předsevzetí a dostat ho pod kontrolu. Raději si o pár minut přivstaňte, strávíte tak ráno v klidu a ne ve spěchu, že jste zaspali a jdete pozdě do práce.

Foto: Unsplash.com

Protažení nebo pár minut jógy

Celé vaše tělo je po spánku ztuhlé. Potřebuje pořádné protažení, nebo hrozí, že se během dne špatně pohnete a můžete si zablokovat záda. Skvělá na ranní protažení celého těla je také jóga. Namasté.

Foto: Unsplash.com

Ranní studená sprcha vás zaručeně probudí

Brrrr… v této zimě šílená představa. Studená sprcha vás ale dokonale probudí, otuží a nezapomeňte na vaše krásné vlasy! Díky studené vodě jsou vlasy lesklé a více poddajné.

Pořádná snídaně jako základ celého dne

Snídaně je nejdůležitější jídlo celého dne. Opravdu! Jakmile se nenasnídáme v klidu doma, těžko během dopoledne najdeme chvilku na pořádné jídlo, když nám neustále volá šéf a nakládá na nás další a další úkoly.

Foto: Unsplash.com

Seriál Přátelé nebo veselá hudba

Během líčení a ranní hygieny si pusťte do pozadí seriál Přátelé nebo veselou hudbu. Obojí vám zaručeně zvedne náladu, rozesměje a tato nálada se s vámi ponese po zbytek dne.

Motivační citáty schované v diáři

Připravte si o víkendu motivační citáty pro celý týden, které napište do vašeho diáře. Každý den tak bude jedinečný a těch pár slov bude vašim hnacím motorem.

Dobré ráno!

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Slečno Kurková, z Vašeho článku jsem se nedozvěděla absolutně nic. Opravdu si myslíte, že vstát včas, protáhnout se, dát si studenou sprchu a pak se nasnídat, jsem bez Vás desítky let neuměla? Tyto příspěvky už nemají se žurnalistikou absolutně nic společného… Jsou to jen velmi stručné výpisky z dalších takových “mouder” na internetu – to dnes napíše i dítě na druhém stupni ZŠ a nebude si u toho hrát na “redaktorku”. Opravdu smutné, čím nás tu krmíte. Psát už dnes může evidentně každý.