Ačkoliv tuto část dne mnoho z nás přeskakuje, nevnímá, nebo je pro někoho tak stresující, že mu nevěnují pozornost, ráno je nejdůležitější částí dne. Ráno určuje náladu, která nás pak doprovází po celý den. Chcete-li začít každý den pozitivně, dejte šanci osvědčeným rituálům, které jsou prospěšné vašemu tělu i duši.

Raději si přivstaňte, než abyste zaspali

Snadno se to povídá, hůř se to dodržuje, že? Ranní vstávání je pro někoho hračka, pro druhé úkol vhodný pro tým z Avengers. Pokuste se ranní vstávání začlenit do vašich novoročních předsevzetí a dostat ho pod kontrolu. Raději si o pár minut přivstaňte, strávíte tak ráno v klidu a ne ve spěchu, že jste zaspali a jdete pozdě do práce.

Foto: Unsplash.com

Protažení nebo pár minut jógy

Celé vaše tělo je po spánku ztuhlé. Potřebuje pořádné protažení, nebo hrozí, že se během dne špatně pohnete a můžete si zablokovat záda. Skvělá na ranní protažení celého těla je také jóga. Namasté.

Foto: Unsplash.com

Ranní studená sprcha vás zaručeně probudí

Brrrr… v této zimě šílená představa. Studená sprcha vás ale dokonale probudí, otuží a nezapomeňte na vaše krásné vlasy! Díky studené vodě jsou vlasy lesklé a více poddajné.

Pořádná snídaně jako základ celého dne

Snídaně je nejdůležitější jídlo celého dne. Opravdu! Jakmile se nenasnídáme v klidu doma, těžko během dopoledne najdeme chvilku na pořádné jídlo, když nám neustále volá šéf a nakládá na nás další a další úkoly.

Foto: Unsplash.com

Seriál Přátelé nebo veselá hudba

Během líčení a ranní hygieny si pusťte do pozadí seriál Přátelé nebo veselou hudbu. Obojí vám zaručeně zvedne náladu, rozesměje a tato nálada se s vámi ponese po zbytek dne.

Motivační citáty schované v diáři

Připravte si o víkendu motivační citáty pro celý týden, které napište do vašeho diáře. Každý den tak bude jedinečný a těch pár slov bude vašim hnacím motorem.

Dobré ráno!

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Slečno Kurková, z Vašeho článku jsem se nedozvěděla absolutně nic. Opravdu si myslíte, že vstát včas, protáhnout se, dát si studenou sprchu a pak se nasnídat, jsem bez Vás desítky let neuměla? Tyto příspěvky už nemají se žurnalistikou absolutně nic společného… Jsou to jen velmi stručné výpisky z dalších takových “mouder” na internetu – to dnes napíše i dítě na druhém stupni ZŠ a nebude si u toho hrát na “redaktorku”. Opravdu smutné, čím nás tu krmíte. Psát už dnes může evidentně každý.