Rami Malek v nové kampani značky Yves Saint Laurent

Pokud jste viděli film Bohemian Rhapsody, jméno Rami Malek je vám jistě povědomé. Tvůrci tohoto snímku byli toho názoru, že nikdo nedokáže ztvárnit legendárního Freddieho Mercuryho lépe nežli tento osmatřicetiletý herec. To, že se ve výběru strefili do černého, dokazuje fakt, že za svou roli získal Oscara.  Nyní září v nové kampani značky Yves Saint Laurent.

Jeho talent je sice obdivuhodný, ale má i další přednosti, kterých si nelze nevšimnout. Kromě jiného je velice atraktivní, čehož si jsou dámy v jeho okolí plně vědomy. Jeho mladistvý vzhled a charisma jsou jedny z důvodů, proč značka Yves Saint Laurent při výběru tváře nové kampaně sáhla právě po něm.

Nová pánská kolekce na jaro/léto 2020 s názvem YSL30 vypadá skvostně a Ramimu opravdu sluší. Ostatně to můžete posoudit sami na fotografiích, které má na svědomí talentovaný fotograf David Sims. Jak je vidět, černobílá klasika je mezi fotografy stále oblíbená.

Role modela Ramimu sedne jako ulitá, nicméně nemyslíme si, že by v této branži chtěl působit trvale. Herectví je jeho životní cesta, která se zdá být správná a po které by měl kráčet i nadále. Už brzy ho budeme moci vidět například v nové Bondovce coby záporáka. Nechme se tedy překvapit.

Jak se vám Rami v nové kampani YSL  líbí?

Foto: David Sims, Instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.