Pokud stejně jako my milujete seriál Přátelé, jistě vám neuniklo, že tento populární sitcom oslavil 25 let od odvysílání pilotní epizody. V několika dílech tohoto seriálu se mimo jiné objevil i světově proslulý designér Ralph  Lauren, který toto výročí slaví novou kolekcí inspirovanou právě seriálem Přátelé.

Už od devadesátých let, kdy se Přátelé začali vysílat, je postava Rachel Greenové ta, která svým stylem vyniká nejvíce. Její módní kreace napodobují ženy a dívky po celém světe dodnes. Když  Rachel začíná pracovat u Ralpha Laurena, její outfity jsou ještě o level výše. Milujeme především elegantní halenky a košile, které v seriále nosí nejvíce.

Jelikož je Ralph se seriálem  tolik spjat, nikoho nepřekvapilo, že právě on vytvořil novou kolekci inspirovanou modely Rachel Greenové, kterou excelentně ztvárnila krásná Jennifer Aniston. Kolekce obsahuje napodobeniny jejích nejikoničtějších outfitů, které v seriálu nosila do zaměstnání. Je tedy primárně zaměřena na business módu, jež z vás udělá hvězdu kanceláře.

Ať už jste fanoušci Přátel, nebo ne, tuto kolekci si jistě zamilujete. I když se jedná o styl, který se nosil před více jak dvaceti lety, některé trendy jsou zkrátka nesmrtelné a vrací se zpět. Například elegantní košile a saka rozhodně nikdy nevyjdou z módy.

Foto: Ralph Lauren.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze